پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16265354 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9046196
کد خبر : 431956 تاریخ ثبت : 1400/9/4 10:00 نظرات تایید شده : 0

وعده احداث ۱۳ هزار مسکن حمایتی در بوشهر

خلیج فارس: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از اجرا طرح جهش تولید مسکن در استان خبر داد و گفت: در این راستا سهمیه سالانه استان ساخت ۱۳ هزار واحد مسکونی است که تاکنون زمینه ساخت ۸ هزار واحد مسکونی آن فراهم شده است.
13 هزار واحد مسکونی در طرح جهش تولید در استان بوشهر ساخته می‌شود

به گزارش خلیج فارس به نقل از تسنیم؛ در اجرا طرح نهضت ملی مسکن، سهمیه سالانه استان بوشهر ساخت 13 هزار واحد مسکونی است که به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر تاکنون زمینه ساخت 8 هزار واحد مسکونی آن فراهم شده است.

فرزاد رستمی با بیان اینکه زمین ساخت مسکن اجرا طرح یاد شده در شهرهای مختلف استان بوشهر فراهم شده اظهار داشت: اکنون بیشترین مشکل تأمین زمین برای اجرا طرح جهش تولید مسکن در استان بوشهر در شهرهای گناوه و جم و خوشبختانه در حال برطرف شدن است.

وی با اشاره به ثبت‌نام افراد متقاضی در سامانه تعیین شده خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از 15 هزار نفر در استان بوشهر در سامانه جهش تولید مسکن ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به اینکه پالایش این افراد در حال انجام است تصریح کرد: برای ساخت مسکن در طرح جهش تولید تسهیلات ویژه‌ای پرداخت و در این راستا 350 میلیون تومان وام به متقاضیان در مرکز استان بوشهر پرداخت می‌شود.

رستمی اضافه کرد: اختصاص تسهیلات 350 میلیون تومانی برای مرکز استان، 300 میلیون تومانی برای سایر شهر‌ها، و 250 میلیون تومانی برای روستاها از ویژگی‌های طرح جهش تولید مسکن است که با حداقل آورده امکان ساخت وجود دارد.

وی از اجرا طرح جهش تولید مسکن در بعضی شهرستان‌های استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: این واحدهای مسکونی پس از 2 سال به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه ثبت‌نام در سامانه طرح جهش تولید مسکن تا 15 آذر تمدید شده است گفت: شرایط ویژه برای ثبت‌نام تعیین شده که عدم دریافت زمین دولتی یا وام تسهیلات یارانه مسکن توسط فرد یا افراد تحت تکفل، عدم برخورداری از املاک مسکونی و 5 سال سابقه سکونت در محل مورد تقاضا از جمله شرایط است.

نهضت ملی مسکن یکی از سیاست‌های کلان دولت سیزدهم در حوزه مسکن است که بر اساس این سیاست، احداث 4 میلیون واحد مسکونی در 4 سال در برنامه دولت قرار گرفته است.

کلمات کلیدی خبر : جهش مسکن فرزاد رستمی
خبر فوری