پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16636814 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9421746
کد خبر : 431949 تاریخ ثبت : 1400/9/4 09:01 نظرات تایید شده : 1

روی دیگر مهدی طارمی؛ اقدام خیرخواهانه

مهدی طارمی از جمله بازیکنان نیکوکار و خیر فوتبال ایران است که در شهر خودش بوشهر اقدامات انسان‌دوستانه زیادی انجام می‌دهد.

خلیج فارس: ستاره تیم پورتو معمولا از طریق خانواده و دوستان نزدیک خودش تا جایی که امکان دارد به همشهریان بی بضاعت یا دارای مشکل کمک می‌کند. به طور مثال می‌توان به پرداخت هزینه سنگین بیمارستان یک نان آور خانواده در روز بازی با چلسی در دوره گذشته لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد. روزی که مهدی طارمی با یک ضربه قیچی برگردان تماشایی، زیباترین گل لیگ قهرمانان اروپا را در روز حذف تیمش به ثمر رساند و...

به گزارش خلیج فارس؛ شنیدیم مهدی طارمی پیش از دیدار پورتو مقابل لیورپول نیز اقدام خیرخواهانه دیگری انجام داده که جای تقدیر دارد.

البته ستاره پورتو هرگز دوست ندارد این کار‌های نیکوکارانه اش رسانه‌ای شود، اما شنیدیم جهیزیه دختر یک خانواده بی بضاعت بوشهری را متقبل شده است. حتی طارمی این خانواده را هم نمی‌شناسد، اما وقتی از مشکل آن‌ها با خبر شد تصمیم گرفت از طریق یکی از دوستانش به کمک همشهری خودش بشتابد. باز هم یادآوری می‌کنیم مهدی طارمی راضی نیست این اقدامات خیرخواهانه اش رسانه‌ای شود، اما تبلیغ یا ترویج کار‌های نیکوکارانه آن هم توسط افراد مشهور می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر مردم داشته و ما هم وظیفه خود می‌دانیم در این راستا گام برداریم.

منبع: خبرورزشی

کلمات کلیدی خبر : مهدی طارمی پورتو
خبر فوری