پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16266633 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9047491
کد خبر : 431947 تاریخ ثبت : 1400/9/4 08:59 نظرات تایید شده : 0

تکرار اتفاق جنجالی بازی پرسپولیس در دیدار رئال‌مادرید+عکس

در دیدار رئال‌مادرید در لیگ قهرمانان اروپا ضربه تونی کروس مانند مهدی عبدی در دیدار پرسپولیس در زیر طاق دروازه حریف پایین آمد و داور با استفاده از تکنولوژی اتفاق رخ داده را بدون حرف و حدیث به درستی تشخیص داد.

خلیج فارس: در دیدار تیم‌های رئال مادرید و شریف مولداوی در لیگ قهرمانان اروپا، ضربه دیدنی تونی کروس ستاره آلمانی رئال در زیر طاق دروازه تیم حریف فرود آمد که داور با استفاده از تکنولوژی و سیگنالی که به ساعت مچی او ارسال شد، به درستی تشخیص داد که توپ از خط دروازه عبور کرده است و گل رئال را تایید کرد.

به گزارش خلیج فارس؛ اتفاقی که در ابتدا با اعتراض بازیکنان حریف مواجه شد، اما وقتی داور ساعت خود را به نشانه اینکه گل سالم است، نشان داد، بازیکنان پذیرفتند.

دقیقا مشابه این ضربه چند ساعت قبل‌تر در لیگ برتر فوتبال باشگاهی کشورمان و دیدار پرسپولیس مقابل صنعت نفت رخ داد و ضربه زیبای مهدی عبدی زیر طاق دروازه حریف فرود آمد، اما با حرف و حدیث فراوان این ضربه گل اعلام نشد.

در صورتی که وجود تکنولوژی می‌توانست به راحتی شرایطی بدون حرف و حدیثی را برای این اتفاق ایجاد کند.

(عکس) تکرار اتفاق جنجالی بازی پرسپولیس در دیدار رئال‌مادرید

منبع: خبرگزاری فارس

کلمات کلیدی خبر : پرسپولیس رئال‌مادرید
خبر فوری