پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16635943 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9420874
کد خبر : 431888 تاریخ ثبت : 1400/9/3 18:28 نظرات تایید شده : 3

فرماندار بوشهر: تزریق امید، تنها راه عبور از مشکلات است

خلیج فارس: فرماندار بوشهر گفت: امروز کشور درگیرجنگ اقتصادی شدیدی است و تزریق امید به جامعه تنها راه حل برای گذر از این مشکلات است.
فرماندار بوشهر: گذر از مشکلات منوط به تزریق امید است

به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا، صالح رحیمی در نشست با نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز برای گذر از این مشکلات و تنگناها همه ارکان نظام و مردم در حال مبارزه با جنگ اقتصادی تحمیلی از سوی دشمن هستند.

وی ادامه داد: همه مشکلات اعتباری و مالی موجود در جامعه را درک می‌کنند اما هنر مدیران دولت انقلابی این است که در این شرایط سخت به نحوی کار کنند که موجب رضایت‌مندی مردم شود.

رحیمی ادامه داد: این ملت برای پیروزی و تثبیت نظام و انقلاب و دفاع از خاک در مقابل دشمن از فرزندان خود گذشتند و امروز این نوبت ما است که در جنگ اقتصادی محکم و استوار در حمایت از نظام بجنگیم تا از این شرایط گذر کنیم.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی با پشتیبانی ملت ازاین شرایط سخت اقتصادی سربلند مانند مابقی تنش‌ها با اقتدار عبور خواهد کرد.

فرماندار بوشهر بر ضرورت دسته بندی مشکلات روستاها از سوی بخشداران برای رسیدگی موضوعی به مسائل و تنگناهای موجود تاکید کرد.

کلمات کلیدی خبر : صالح رحیمی  فرماندار بوشهر
خبر فوری