پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16263109 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9043935
کد خبر : 431885 تاریخ ثبت : 1400/9/3 18:22 نظرات تایید شده : 0

حکم شهردار گناوه صادر شد

خلیج فارس: رئیس شورای اسلامی شهر گناوه گفت: حکم شهردار گناوه توسط استاندار بوشهر تایید و امضا شد.
حکم شهردار گناوه صادر شد

به گزارش خلیج فارس؛ هادی عربزاده در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: حکم جواد رستمی، گزینه معرفی شده شورای اسلامی شهر گناوه برای تصدی شهرداری این شهر توسط استاندار بوشهر مورد تأیید قرار گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر گناوه افزود: با تأیید و امضای حکم شهردار گناوه توسط استاندار، جواد رستمی به عنوان شهردار جدید گناوه در روزهای آینده معارفه خواهد شد.

شورای اسلامی شهر گناوه دارای هفت عضو اصلی و پنج عضو علی البدل است که پس از انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهرها و روستاها در اولین جلسه «کوروش شبانکاره» به عنوان رئیس این شورای انتخاب شد اما در دهمین جلسه این شورا استعفا داد.

پس از این استعفا، اعضای شورای اسلامی شهر گناوه برای ماندن رئیس مستعفی تلاش‌های زیادی انجام دادند اما نتیجه‌ای عاید نشد و با برگزاری انتخابات مجدد «هادی عرب‌زاده» را به عنوان رئیس جدید این شورا پس از گذشت حدود دو ماه از استعفای رئیس سابق، انتخاب کردند.

در بیستمین نشست شورای اسلامی این شهر، انتخاب شهردار در دستور کار اصلی خود قرار گرفت، که «جواد رستمی» با چهار رأی موافق از مجموع هفت رأی اعضای شورای اسلامی شهر گناوه به عنوان شهردار جدید برگزیده شد.

خبر فوری