پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16349793 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9131269
کد خبر : 431883 تاریخ ثبت : 1400/9/3 18:14 نظرات تایید شده : 0

تولد نوزاد در اورژانس ۱۱۵ بوشهر

خلیج فارس: رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: مادر باردار نوزاد پسر خود را در اورژانس ۱۱۵ بوشهر به دنیا آورد.
تولد نوزاد در اورژانس ۱۱۵ بوشهر

به گزارش خلیج فارس؛ دکتر عبدالرحیم دادجو بیان کرد: ساعت ۹ شب با مرکز پیام ۱۱۵ بوشهر تماس گرفته شد و تقاضای کمک برای مادر باردار شد که بلافاصله دو تن از تکنسین‌های اورژانس (مجتبی بستانی و سید حسین حسینی) خود را بر بالین زائو رساندند.

وی افزود: علائم ظاهری مادر خبر از قریب الوقوع بودن زایمان می‌داد که تکنسین‌های با تجربه اورژانس پس از رگ‌گیری و وصل سرم، مادر را به کابین آمبولانس منتقل و  به سمت بیمارستان حرکت کردند.

رییس اورژانس استان بوشهر ادامه داد: در بین راه یک کیلومتر بعد از منزل بیمار، نوزاد عجول آمبولانس را مجبور به توقف کرد و به کمک تکنسین‌ها چشم به دنیا گشود.

وی عنوان کرد: این نوزاد پسر که فرزند سوم خانواده است با تنفس نرمال به همراه مادر ۳۴ ساله خود با وضعیت خوب از نظر پزشکی به بخش زایشگاه بیمارستان شهداء خلیج فارس بوشهر تحویل داده شدند.

خبر فوری