پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 15743339 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8521573
کد خبر : 431868 تاریخ ثبت : 1400/9/3 17:33 نظرات تایید شده : 0

حمله سایبری به سایت آیت الله علم‌الهدی

این حمله سایبری به سایت اطلاع رسانی آیت الله علم الهدی با نمایش شعار‌هایی از سوی گروهک جنایتکار منافقین همراه بود که با اقدام به موقع تیم فنی رسانه امام جمعه مشهد شعار‌های نمایش داده شده حذف شد.

خلیج فارس:مدیر پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: این پایگاه روز چهارشنبه مورد حمله سایبری قرار گرفته و از دسترس خارج شده است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا، علی رنجبران با بیان این مطلب افزود: عناصر سایبری منافقین که بار‌ها در سایت و صفحات اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد به وی اهانت و او را تهدید کرده بودند در آخرین فعالیت مغرضانه خود به طور همزمان پایگاه اطلاع رسانی آیت الله علم الهدی و برخی سایت‌های داخلی را مورد حمله قرار دادند.

وی ادامه داد: این حمله سایبری به سایت اطلاع رسانی آیت الله علم الهدی با نمایش شعار‌هایی از سوی گروهک جنایتکار منافقین همراه بود که با اقدام به موقع تیم فنی رسانه امام جمعه مشهد شعار‌های نمایش داده شده حذف شد و تلاش برای رفع مشکل و بازگرداندن سایت به حالت عادی ادامه دارد.

کلمات کلیدی خبر : علم الهدی
خبر فوری