پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16639183 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9424143
کد خبر : 431866 تاریخ ثبت : 1400/9/3 17:29 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ کونگ فوکارِ یک پا

معلولیت ناشی از بمباران مانع از دور شدن یک جوان سوری از رویا‌هایش در زمینه آموزش نشد و توانسته با افتتاح یک مرکز آموزشی ۱۰۰ کودک ۸ تا ۱۵ ساله را آموزش دهد.

خلیج فارس:یک جوان ورزشکار سوری که در جریان بمباران حومه غربی حلب یکی از پا‌های خود را از دست داده اکنون به کودکان بی سرپرست کونگ فو آموزش می‌دهد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو، فاضل عثمان (۲۴ ساله) از سن ۱۲ سالگی ورزش کونگ فو را آغاز کرد و به یک ورزشکار حرفه‌ای در این رشته ورزشی تبدیل شد. در سال ۲۰۱۵ و بر اثر بمباران حومه غربی حلب یکی از پاهایش قطع شد.

وی به مدت سه سال در بیمارستان‌های ترکیه تحت درمان قرار گرفت و پس از آن به زادگاه خود بازگشت و گروهی از کودکان یتیم سوریه را تحت آموزش گرفت.

عثمان تمرینات لازم را به بچه‌ها آموزش می‌دهد و احساس خستگی نمی‌کند. او می‌گوید این ورزش را دوست دارد و آموزش آن به دیگران را لذتی بیش از سرگرمی نمی‌داند.

این جوان گفت که معلولیت ناشی از بمباران مانع از دور شدنش از رویا‌های او در زمینه آموزش نشد و توانسته با افتتاح یک مرکز آموزشی ۱۰۰ کودک ۸ تا ۱۵ ساله را آموزش دهد.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

خبر فوری