پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16641105 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9426126
کد خبر : 431803 تاریخ ثبت : 1400/9/3 11:25 نظرات تایید شده : 0

تعریف خاص آندره آرشاوین از سردار آزمون

مهاجم پیشین آرسنال درباره جدایی احتمالی سردار آزمون از زنیت سن‌پترزبورگ در نقل‌وانتقال‌های زمستانی صحبت کرد.

خلیج فارس: آندره آرشاوین، مدیر توسعه فوتبال جوانان زنیت سن‌پترزبورگ درباره جدایی احتمالی سردار آزمون از این تیم به اسپورت ۲۴ روسیه گفت: سردار آزمون تمایل خود را برای تغییر تیمش به مدیران زنیت ابراز کرده و کادر فنی این تیم در تلاش برای حل این موضوع هستند. به نظرم بازیکنی که جایگزین آزمون می‌شود باید یک خارجی باشد.

به گزارش خلیج فارس؛ مهاجم پیشین آرسنال افزود: خیلی مهم است که گزینه جایگزین خارجی برای سردار آزمون پیدا شود. من مشابهی همانند او در فوتبال روسیه نمی‌بینم. زنیت و سردار آزمون در موضوع پایان همکاری‌شان صادقانه رفتار می‌کنند. آزمون بازیکن حرفه‌ای است که نیم‌فصل لیگ برتر روسیه را در زنیت سپری کرد.

قرارداد سردار آزمون با زنیت کمتر از ۶ ماه دیگر پایان می‌یابد. این مهاجم ایرانی از تمدید قراردادش با زنیت خودداری کرد و تیم روسی برای از دست ندادن رایگان آزمون قصد دارد او را در نقل وانتقال‌های زمستانی با دریافت ۸ میلیون یورو به فروش رساند. لیون فرانسه گزینه جدی سردار آزمون است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

کلمات کلیدی خبر : سردار آزمون زنیت
خبر فوری