پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16177159 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 8957367
کد خبر : 431800 تاریخ ثبت : 1400/9/3 11:22 نظرات تایید شده : 0

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت؛ ۴ تغییر بزرگ یحیی

پرسپولیس با چند تغییر مهم در مقایسه با دیدار هفته پنجم به مصاف صنعت نفت آبادان خواهد رفت.

خلیج فارس: هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر، امروز، چهارشنبه برگزار می‌شود که در یکی از مهیج‌ترین بازی ها، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان صنعت نفت خواهد بود. پرسپولیسی‌ها که در سه دیدار قبلی در لیگ برتر بردی نداشته اند در پی رسیدن به سه امتیاز این دیدار خانگی هستند.

به گزارش خلیج فارس؛ به همین منظور، پرسپولیس ۴ تغییر بزرگ در تیمش ایجاد کرده است. مهمترین تغییری که یحیی گل محمدی در پرسپولیس برای این بازی خانگی به وجود خواهد آورد تغییر سیستم است. برخلاف دو دیداری قبلی که این تیم با سیستم ۳-۴-۳ به میدان رفته به نظر می‌رسد این تیم دوباره به آرایش قبلی یعنی سیستم ۲-۴-۴ برخواهد گشت.

اولین تغییر در ترکیب مربوط به بازگشت حامد لک خواهد بود. بوژیدار در دیدار قبلی روی گلی که پرسپولیس خورد اشتباه داشت. در خط دفاعی هم سیدجلال حسینی مصدوم شده و بازی را از دست داده پس در ترکیب امروز حضور نخواهد داشت. بزرگترین تغییر در ترکیب امروز، اما نیمکت نشینی رضا اسدی، خرید پرسروصدای این فصل پرسپولیس است. البته که برخلاف انتظار‌ها ظاهرا گل محمدی قصد ندارد کامیابی نیا را به جای او وارد زمین کند و این بار نوبت به احسان پهلوان خواهد رسید تا در ترکیب قرار بگیرد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان

حامد لک، سعید آقایی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، مهدی شیری، مهدی ترابی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، امید عالیشاه، وحید امیری و عیسی آل کثیر.

منبع: فرارو

خبر فوری