پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16640435 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9425430
کد خبر : 431792 تاریخ ثبت : 1400/9/3 10:56 نظرات تایید شده : 1
مدیرکل راه و شهرسازی بوشهر مطرح کرد؛

تمدید ثبت نام در طرح مسکن دولتی تا 15 آذر+شرایط

خلیج فارس: طرح مسکن حمایتی قدم به قدم در حال اجراست، در حال حاضر متقاضیان می‌توانند تا ۱۵ آذر با مراجعه به سامانه ثمن وزارت راه درخواست خود را ثبت کنند.

به گزارش خلیج فارس؛ مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: شرایط چهارگانه‌ای برای ثبت نام وجود دارد که با دارا بودن آن می‌توان در این طرح ثبت نام کرد.

فرزاد رستمی افزود: گفت: برخورداری از فرم جیم سبز یا به عبارتی عدم دریافت زمین دولتی یا وام تسهیلات یارانه مسکن توسط فرد یا افراد تحت تکفل، عدم برخورداری از املاک مسکونی (زمین و واحد مسکونی)، تاهل و ۵ سال سابقه سکونت در محل مورد تقاضا (برای نیرو‌های مسلح این شرط مستثنی) از شرایط چهار گانه است.

رستمی اضافه کرد: برای خانم‌های سرپرست خانواده با ۳۵ سال سن شرط تاهل وجود ندارد همچنین برای آقایان مجرد با ۴۵ سال سن نیز به زودی قانون تاهل حذف می‌شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان با بیان اینکه تا کنون ۱۵ هزار نفراز استان در سامانه املاک مسکن نام نویسی کرده اند گفت: پالایش این افراد در حال انجام است، اما نکته حائز اهمیت اختصاص تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی برای مرکز استان، ۳۰۰ میلیون تومانی برای سایر شهر‌ها، و ۲۵۰ میلیون تومانی برای روستاهاست که با حداقل آورده امکان ساخت وجود دارد.

رستمی بیان داشت: برخی طرح‌ها در بعضی شهرستان‌های استان شروع شده و پیشرفت خوبی هم دارد بخشی از زمین‌ها تامین شده و منتظر شناسایی دیگر اراضی هستیم که پس از تامین زمین، سامانه برای آن‌ها باز می‌شود. این منازل پس از ۲ سال به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

در این زمینه
این وام برای بوشهری ‎ها خانه می شود؟

خبر فوری