پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16640177 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9425169
کد خبر : 431785 تاریخ ثبت : 1400/9/3 10:32 نظرات تایید شده : 0

قابل توجه واحدهای تولیدی متقاضی تسهیلات

خلیج فارس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از آغاز ثبت‌نام تسهیلات بند «الف» تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کشور برای بهره‌مندی بنگاه‌های تولیدی استان خبرداد.

به گزارش خلیج فارس، سید حسین حسینی با اشاره به دستورالعمل ابلاغی تخصیص سهمیه این استان از منابع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰، عنوان کرد: اولویت اصلی برای پرداخت تسهیلات و تامین مالی، مربوط به برنامه‌های تکمیل ظرفیت‌های خالی واحد‌های تولیدی محصولات منتخب (افزایش عملکرد تولید)، فعال سازی واحد‌های راکد، تکمیل طرح‌های نیمه تمام، پیشران و گلوگاهی، نهضت ساخت داخل (جایگزینی واردات)، توسعه مناطق محروم و کمتر برخوردار و اصناف تولیدی است.

او ادامه داد: میزان منابع در اختیار هر استان بر اساس سهم (درصد) استان از کل منابع ایجادی است و با توجه به روند جذب در استان ها، قابل تغییر خواهد بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر عنوان کرد: ۷۰ درصد از منابع ایجاد شده برای بخش سرمایه در گردش و ۳۰ درصد از منابع نیز برای بخش سرمایه ثابت با نرخ سود بانکی یارانه دار خواهد بود.

حسینی اعلام کرد: متقاضیان سرمایه در گردش و سرمایه ثابت در مناطق کمتر برخوردار با پیشرفت ۳۰ درصد و مناطق برخوردار با پیشرفت ۷۰ درصد برای استفاده از این تسهیلات می‌توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب برای ثبت نام اقدام کنند و یا برای کسب اطلاع بیشتر به سازمان صمت استان بوشهرمراجعه کنند.

کلمات کلیدی خبر : تسهیلات
خبر فوری