پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16642846 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9427891
کد خبر : 431691 تاریخ ثبت : 1400/9/2 19:26 نظرات تایید شده : 1

ایرانجوان را اینقدر غریبه ندیده بودیم!

خلیج فارس: این عکس تیمی ایرانجوان بوشهر در مقابل سپید رود رشت است که در بوشهر رونمایی شد.

دیداری که در نهایت 2بر1 به سود مهمان شمالی خاتمه پیدا کرد. محمود آرامش سرمربی جدید و بوشهری این تیم در مصاحبه بعد از بازی عنوان کرد که دو روز با این تیم تمرین کرده و حتی اسم برخی بازیکنان هم بلد نبوده اما تاکید کرد وضعیت تیم بهتر خواهد شد.

در این عکس تیمی از یازده بازیکن ترکیب اصلی فقط یک بازیکن بومی حضور دارد که کوروش چاپی پور مدافع بلند بالا و خوش اخلاق بوشهری برای ما نام آشناست.

چرا این عکس سوژه شده که پاسخ کاملا روشن است ایرانجوان را تا کنون اینقدر غریب و نا آشنا ندیده بودیم! از بازیکنان جوان و بومی که محصول همین باشگاه هستند خبری در ترکیب اصلی نبود تا نگرانی ها بیشتر شود که آیا پروژه هر ساله این باشگاه بوشهری که کلی بازیکن جوان و مستعد را پرورش می داد، متوقف شده و آیا این حرف و حدیث ها بابت نحوه ورود برخی بازیکنان در ابتدای فصل صحت دارد یا خیر!؟

در سالهای گذشته ایرانجوان در بدترین شرایط مالی قرار داشت که حتی پول سفرهای این تیم به زحمت نهایی می شد اما گویا امسال وضعیت تیم بهتر شده که تعداد غیر بومی ها افزایش پیدا کرده است.

با این حال امید می رود محمود آرامش به عنوان یک مربی بومی که همواره از بها دادن به بازیکن بومی حمایت کرده، چند مهره بومی و جوان به این ترکیب تزریق کند تا ایرانجوان باز هم شاهد رو شدن بازیکنان جوان بوشهری باشد.

منبع:فوتبال بوشهر

خبر فوری