پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16348571 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9130011
کد خبر : 431686 تاریخ ثبت : 1400/9/2 19:18 نظرات تایید شده : 1

فرماندار دیر: مدیران باید بسیجی‎ترین افراد جامعه باشند

خلیج فارس: فرماندار دیر گفت: بسیجی ترین افراد جامعه باید مدیران باشند زیرا با این تفکر مشکلات جامعه برطرف خواهد شد.
فرماندار دیر: مدیران باید بسیجی ترین افراد جامعه باشند

به گزارش خلیج فارس؛ یونس باربرز در شورای اداری شهرستان دیر ضمن تبریک گرامیداشت هفته بسیج افزود: هر جا بسیج وارد عمل شده سخت ترین هجمه‌های دشمنان دفع و بزرگ ترین پیروزی نصیب ایران اسلامی شده است.

وی گفت: مدیران مسئولیت پذیر با هدف کار و بهبود وضعیت باید روحیه خدمتگزاری تا پایان مسئولیت خود ادامه دهند و انتظار از مدیران این است که روند تلاش خود را مضاعف کنند.

فرماندار دیر برخورد خوب با ارباب رجوع را مورد تاکید قرارداد و بیان کرد: انتظار است مسئولان با ارباب رجوع رفتار خوبی داشته باشند در غیر این صورت با مدیر متخلف برخورد خواهد شد.

وی کار و خدمتگزاری برای مردم را مهم دانست و گفت: کار باید در زمان و وقت خود سرو سامان گیرد و به آینده موکول نشودزیرا این مایه گرفتاری و نارضایتی برای مردم است.

باربرز با تاکید بر تحقق شعار سال رهبرمعظم انقلاب افزود: تنها راه نجات از مشکلات همت مدیران با پشتیبانی از تولید، رفع موانع و معرفی قابلیت ها و جذب سرمایه گذار برای توسعه و عمران شهرستان است.

وی دوری مدیران از حاشیه سازی مورد تاکید قرارداد و گفت: حاشیه سازی وقت کاری مدیران را می‌گیرد زیرا آنان باید به فکر رفع مشکلات و گرفتاری های مردم باشند.

فرماندار دیر مشکل آب آشامیدنی مردم را جدی خواند و گفت: با تماس و پیگیری های مکرر، جذب و تامین اعتبار لازم پیگیر رفع مشکل آب شهرستان هستم و مشکلات دریانوردی، صیادی، ساحل، ورزش، شناورهای سفاری و گردشگری که از ظرفیت های خوب شهرستان هستند باید ساماندهی شوند.

امام جمعه دیر گفت:  ارتباط با خدا، اخلاص و مسئولیت پذیری از ویژگی بسیجی است.

حجت الاسلام سید علی حسینی افزود: مسئولان با تقویت روحیه بسیجی برای خدمت و امیدواری مردم به آینده پای کار باشند.

وی گفت: فرماندار جدید مشکلات شهرستان را اولویت بندی کند که برای تامین آب آشامیدنی مردم چاره جویی و ته لنجی که تاکنون یکسری مشکلات برای ملوانان ایجاد کرده برطرف شود.

فرمانده سپاه ناحیه سید الشهدا دیر گفت: مردم داری و خدمت به آنها سرلوحه کار بسیج است و تاکنون موفقیت های خوبی حاصل شده است.

سرهنگ پاسدار ایرج سلیمانی افزود:  شعار بسیج امسال "بسیج پاره تن مردم" است که همه مردم و مسئولان با فضا سازی شهر برای معرفی بسیج به نسل امروزی تلاش کنند.

وی گفت: مسئولان از بسیجیان پیشکسوت در ادارات تجلیل و با کارمند بسیجی برای مرخصی در روز چهارشنبه همکاری کنند.

فرمانده سپاه ناحیه سید الشهدا دیر افزود: در زمان حاضر مشکل اساسی، کم آبی است که مسئولان تلاش کنند تا این مشکل برطرف شود.

وی بیان کرد: رزمایش اقتدار روز چهارشنبه ساعت هشت و ۳۰ دقیقه به عنوان برنامه شاخص در سپاه ناحیه سید الشهدا برگزار می شود.

خبر فوری