پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16268412 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9049300
کد خبر : 431312 تاریخ ثبت : 1400/8/30 23:14 نظرات تایید شده : 3

ایران جوان بوشهر روی دور باخت

خلیج فارس: تیم فوتبال ایران جوان بوشهر در دومین دیدار خود در هفته دوم لیگ دسته دو کشور در ورزشگاه خانگی خود مقابل حریف شمالی‌اش تن به شکست داد.

به گزارش خلیج فارس به نقل از فارس، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته دوم لیگ دسته دو کشور و در گروه نخست این رقابت‌ها از ساعت ۱۴ تیم فوتبال ایران حوان بوشهر در ورزشگاه شهید مهدوی میزبان سپیدرود رشت بود که این دیدار پر افت وخیز با برتری دو بر یک مهمان به پایان رسید.

ایران جوان در حالی اولین دیدار خانگی خود را برگزار می‌کرد که محمود آرامش را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می‌دید و هنوز به دقیقه یک نرسیده بودیم که شوت سنگین علی عباسی مهاجم ایران جوان گل نخست بازی را به شکلی زیبا رقم زد.

سپیدرود که از این گل شوکه شده بود نبض بازی را در دست گرفت و برای جبران گل خورده بازی هجومی را در دستور کار قرار داد که در دقیقه ۳۲ صاحب یک ضربه پنالتی شد که حسین آفرین‌زاد موفق شد گل تساوی بخش تیمش را وارد دروازه ایران جوان کند و کار به تساوی کشیده شود تا دو تیم با همین نتیجه به رختکن بروند.

شاگردان محمود آرامش نیمه دوم را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۵۳ صاحب یک موقعیت پنالتی شدند که سنگربان سپیدرود در دو مرحله این ضربه را مهار کرد تا فرصتی طلایی برای قرمزپوشان بوشهری به هدر برود.

بر خلاف جهت بازی این سپیدرود بود که ارسال از جناح راست بازیکن این تیم در دقیقه ۸۳ را با ضربه سر دیدنی امیر قلم آرا به گل دوم این تیم تبدیل کرد تا این نتیجه تا پایان حفظ شود و سپیدرود به دومین برد متوالی و ایران جوان نیز دومین باخت خود دست پیدا کنند.

 

کلمات کلیدی خبر : ایرانجوان بوشهر
خبر فوری