پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16257153 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9037913
کد خبر : 431305 تاریخ ثبت : 1400/8/30 17:38 نظرات تایید شده : 1
دلبری به سبک مهاجم بوشهری

طارمی اشک خانواده سرمربی پورتو را درآورد!

حلیج فارس: طارمی پس از این پنالتی منجر به گل تعویض شد تا خود را آماده بازی چهارشنبه شب مقابل لیورپول کند که امیدوار است در آن بازی گلزنی داشته باشد.

خلیج فارس: تیم فوتبال پورتو در یکی از دیدارهای مرحله یک شانزدهم جام حذفی پرتغال به مصاف فیرنسی رفت و با نتیجه ۵ بر ۱ پیروز شد و با دلبری خاص طارمی همراه بود.

به گزارش خلیج فارس؛ مهدی طارمی مهاجم ایران در ترکیب پورتو بود و ۷۳ دقیقه بازی کرد.

طارمی در دقیقه ۷۱ برای پورتو یک پنالتی گرفت و در حالی که انتظار می رفت خودش پنالتی بزند آن را به فرانسیسکو کونسیسائو پسر سرمربی پورتو داد تا او هم نخستین گل خود را در این تیم به ثمر برساند.

فرانسیسکو بعد از این گل در آغوش پدرش قرار گرفت و مادرش هم که روی سکوها بود از خوشحالی گریه کرد.

سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو در نشست خبری بعد از بازی درباره صحبتهایی که به پسرش بعد پس از گلزنی داشت، گفت: اعتراف می‌کنم اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که «برو از مهدی تشکر کن»، چون او معمولاً پنالتی‌ها را می زند.

مهدی طارمی بلافاصله پس از این پنالتی منجر به گل در دقیقه ۷۳ تعویض شد تا خود را آماده بازی چهارشنبه شب(۳ آذر) در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول کند که طارمی امیدوار است در آن بازی گلزنی داشته باشد.

کلمات کلیدی خبر : مهدی طارمی پورتو
خبر فوری