پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16636150 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9421082
کد خبر : 431289 تاریخ ثبت : 1400/8/30 22:06 نظرات تایید شده : 1

معاون استاندار: دشمن در تلاش برای کوچک کردن سفره مردم است

خلیج فارس: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: امروز دشمن با جنگ اقتصادی و اعمال فشار در تلاش برای کوچک کردن سفره و تنگ کردن عرصه بر مردم است.
دشمن درتلاش برای کوچک کردن سفره مردم است

به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا، محمد تقی ایرانی روز یکشنبه در یازدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت در استان بوشهر افزود: امروز دشمن برای در تنگنا قراردادن ملت ایران یک جنگ تمام عیار راه انداخته و تا سر سفره مردم آمده است.

وی بیان کرد: مهمترین هدف دشمن از کوچک کردن سفره مردم اعمال فشار برای وادار کردن ملت به اعتراض است که تاکنون با هوشیاری مردم و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب این دسیسه ها و فشارها به نتیجه نرسیده است.

ایرانی با اشاره به هفته بسیج اظهار کرد: بسیج مدرسه عشق و شهادت است و هرچند در تعریف به معنای هم رنگ و هم نوا شدن و برای یک هدف خاص تلاش کردن باشد اما این واژه با دفاع مقدس معنای خاص پیدا کرد به گونه ای که با آن می‌توان ایثار، فداکاری و عشق را معنا کرد.

وی اضافه کرد: در دوران دفاع مقدس بسیجیان با لبیک به ندای رهبر انقلاب پای کار آمدند و امروز نیز در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام و انقلاب تا پای جان ایستاده اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: شهدا حرف‌های نگفته زیادی دارند که باید از سوی خانواده های آنها برای مردم بازگو شود.

ایرانی ادامه داد: خاطرات شهدا سرمایه‌ای مهم برای جامعه به شمار می‌رود که امروز شاهد تقریظ رهبر معظم انقلاب بریکی از این خاطرات هستیم.

کلمات کلیدی خبر : محمدتقی ایرانی
خبر فوری