پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16264655 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9045489
کد خبر : 431183 تاریخ ثبت : 1400/8/30 12:04 نظرات تایید شده : 3

نخل فروشی در بوشهر هفته آینده بررسی می شود

خلیج فارس: دبیرکل انجمن خرمای ایران گفت: هفته آینده میز تخصصی خرما با حضور مسئولان دولتی و بخش خصوصی در بوشهر برگزار و ماجرای نخل فروشی به طور کامل بررسی می شود.
نخل فروشی در بوشهر هفته آینده بررسی می شود

به گزارش خلیج فارس؛ مقداد تکلوزاده در گفتگو با مهر در واکنش به مباحث مطرح شده مبنی بر شکایت انجمن ملی خرمای ایران از فروشندگان نخیلات گفت: چنین مسأله‌ای صحت ندارد.

وی اضافه کرد: ما تنها در این زمینه هشدار داده‌ایم که صادرات و فروش نخل نیاز به مجوز وزارت جهاد کشاورزی دارد و کشت جایگزین نیز باید انجام شود تا دچار مشکل نشویم اما شکایتی رخ نداده است.

تکلوزاده با بیان اینکه انجمن ملی خرما خواستار بازدید مسئولین از منطقه و بررسی ابعاد ماجرا و تصمیم گیری فوری درباره آن شده است، گفت: از ٩ تا ١٢ آذر میز تخصصی خرما در استان بوشهر با حضور مسئولان دولتی و بخش خصوصی برگزار و ابعاد این ماجرا بررسی و درباره آن تصمیم گیری می‌شود.

وی درباره اینکه آیا مشخص است چه تعداد نخل کنده و فروخته شده و آیا این کار با مجوز وزارت جهاد کشاورزی انجام شده است، افزود: هنوز اطلاعات دقیقی در این زمینه نداریم و هفته آینده تمام این مسائل را بررسی و سپس اعلام خواهیم کرد.

خبر فوری