پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16636856 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9421790
کد خبر : 430652 تاریخ ثبت : 1400/8/27 18:28 نظرات تایید شده : 4

مشکل شیرخوارگاه خیرساز بوشهر رفع می شود

خلیج فارس: دیروز خبر گلایه‌های مادر مرحوم هانیه عباسی درباره همکاری نکردن مسئولان برای ساخت شیرخوارگاهی که به یاد دخترشان در دست کار دارند، منتشر شد.
https://cdn.yjc.news/files/fa/news/1400/8/27/15143855_337.jpg

خلیج فارس: معاون استاندار بوشهر گفت: باید کمیته تخصصی برای حل مشکل ساخت شیرخوارگاه خیرساز تشکیل شود تا بانی این کار با انگیزه بیشتری طرح را تکمیل کند.

به گزارش خلیج فارس؛ دیروز خبر گلایه‌های مادر مرحوم هانیه عباسی درباره همکاری نکردن مسئولان برای ساخت شیرخوارگاهی که به یاد دخترشان در دست کار دارند، منتشر شد.

شیرخوارگاهی که آذر پارسال ساخت آن شروع شده است و قرار بود که یکساله تمام شود.

حالا معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از تشکیل کمیته تخصصی برای حل مشکل ساخت این شیرخوارگاه خیرساز خبر داده و گفته است، با توجه به قوانین، کمیته تخصصی با مشارکت مسئولان مربوط تشکیل شود تا فوری موانع اجرای این طرح برطرف شود تا بانی این کار، با انگیزه بیشتری برای تکمیل آن گام بردارد.

محمدتقی ایرانی افزود: باید از فعالیت‌های خیرخواهانه که منفعت عمومی دارد به‌صورت ویژه حمایت شود.

او ادامه داد: مسئولان باید برای ساخت این‌گونه طرح‌های خیرساز اولویت قائل شوند و زمینه حل مشکلات حقوقى و قانونی آن‌ها را با همکاری دستگاه‌های مختلف اجرایی فراهم کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بیان کرد: باید امتیاز و معافیت ویژه برای نیکوکارانی که دست به اجرای طرح‌های عام المنفعه می‎زنند در نظر گرفته و تمام موانع پیش روی آنان برداشته شود.

در این زمینه
بی‌توجهی مسئولان، خیر بوشهری را پشیمان کرد+فیلم

خبر فوری