پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16637846 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9422799
کد خبر : 428796 تاریخ ثبت : 1400/8/19 06:27 نظرات تایید شده : 43
براساس شنیده‎های «خلیج فارس»؛

رییس دانشگاه خلیج فارس در آستانه صدور حکم +گزینه ها

خلیج فارس: اصلی ترین دانشگاه استان بوشهر در آستانه تغییر مدیریتی قرار دارد و انتظار می رود حکم ریاست جدید آن طی همین ماه صادر شود.

خلیج فارس: اصلی ترین دانشگاه استان بوشهر در آستانه تغییر مدیریتی قرار دارد و انتظار می رود حکم ریاست جدید آن طی همین ماه صادر شود.

«خلیج فارس» کسب اطلاع کرد وزارت علوم برای ریاست دانشگاه خلیج فارس 5 گزینه در دست بررسی دارد که دو نفر جدی تر می باشد.

گویا مطرح ترین چهره پروفسور بهرام همتی نژاد از اعضای هیات علمی دانشگاه شیراز می باشد که اصالتا متولد روستای چهل زرعی عرب شبانکاره است. 

همتی نژاد که از اساتید مطرح شیمی در کشور محسوب می شود، به دلیل هم رشته ای بودن با «زلفی گل» وزیر علوم، از سوی وزیر برای دانشگاه بوشهر نامزد و حمایت می شود.

گزینه دیگر حسن حبیبی رییس کنونی پارک علم و فناوری خلیج فارس (بوشهر) می باشد که متولد بخش خشت استان فارس است. 

«خلیج فارس» کسب اطلاع کرد؛ ظاهرا جدی ترین حامی وی، محمد سلیمانی قائم مقام کنونی وزیر علوم و وزیر ارتباطات در دولت احمدی نژاد است که هم زادگاه حبیبی می باشد.

همچنین محمد مدرسی رییس سابق دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دشتستان، رحیم قاسمیه رییس بنیاد نخبگان بوشهر در دولت احمدی نژاد و فضل الله لک رییس اسبق دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر از دیگر گزینه های مطرح برای ریاست دانشگاه مادر استان می باشند. طبق شنیده های «خلیج فارس» آنها از سوی برخی چهره های اصولگرا یا مشاوران استاندار حمایت می شوند.

گفتنی است دکتر عبدالمجید مصلح از آبان ماه 1393 تاکنون ابتدا سرپرست و سپس به عنوان ریاست دانشگاه خلیج فارس است تا طولانی ترین دوره مدیریتی در این دانشگاه را به نام خود ثبت کرده باشد.

باید منتظر ماند و دید هفتمین رییس دانشگاه خلیج فارس کدام چهره خواهد بود؟

خبر فوری