پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 16640347 تاریخ نمایش این آگهی : 1400/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9425338
کد خبر : 428412 تاریخ ثبت : 1400/8/17 11:42 نظرات تایید شده : 0

فیلم/ اتفاق عجیبی که برای توپ یک گلف‌باز رقم خورد

خلیج فارس: یک گلف باز در حال مسابقه دادن در یک زمین گلف در می‌سی سی پی بود که با خطری غیرعادی مواجه شد. یک گلف باز در حال مسابقه دادن در یک زمین گلف در می‌سی سی پی بود که با خطری غیرعادی مواجه شد. 

تمساحی، توپ او را در بین آرواره‌هایش گرفت و به حوضچه‌ای که نزدیک زمین مسابقه بود برد و دیگر توپ را پس نداد. ویکتوریا ویلیامز از حاضران این ماجرا گفت همسرش کیت ویلیامز در حال بازی در یک مسابقه در زمین گلف بود که توپ او در کنار حوضچه‌ای که نزدیک سوراخ دوازدهم بود قرار گرفت که پس از آن ناگهان با تمساحی مواجه شدیم. گلف بازان از زمانی که تمساح به سمت توپ قدم برداشت و آن را برداشت و بعد توپ را به داخل حوض برد، فیلم گرفتند. 

این فیلم در شبکه‌های اجتماعی مورد استقبال عموم قرار گرفت. قوانین انجمن گلف ایالات متحده بیان می‌کند که چنین حادثه‌ای باید منجر به قانون free drop شود همچنین قوانین ۱۶ بیان می‌کند که بازیکن چه زمانی و چگونه می‌تواند با بازی کردن از مکان دیگری، مانند زمانی که شرایط غیرعادی است یا شرایط خطرناکی وجود دارد، بازی را از سر بگیرد. 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کلمات کلیدی خبر : گلف باز تمساح فیلم
خبر فوری