پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7760932 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10922748
کد خبر : 408637 تاریخ ثبت : 1400/4/30 12:29 نظرات تایید شده : 2

حذف موقت ۲ المان شهر بوشهر

خلیج فارس: سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بندر بوشهر گفت: ۲ المان شاخص این شهر شامل المان‎های بوشهر و میدان المپیک برای بهسازی و نوسازی به کارخانه محل ساخت بازگردانده می شود.

به گزترش خلیج فارس؛ روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر به نقل از حسن فریبرزی اعلام کرد: المان های واقع در نوار ساحلی به دلیل رطوبت و دمای زیاد هوا پس از مدتی رنگ و سازه آنها رو به فرسودگی می رود که باید برای نوسازی و بهسازی آن اقدام کرد.

۲ المان شاخص بوشهر برای بهسازی به کارگاه محل ساخت بر می‌گردند

وی بیان کرد: با توجه به نبود امکان استقرار تجهیزات کارگاهی در جوار المان های بوشهر و میدان المپیک مقرر شد این ۲ المان برای مدت کوتاهی برای تعمیرات به کارگاه محل ساخت برود.

فریبرزی اظهار داشت: در این زمینه پیشاپیش با قدردانی از صبر و بردباری شهروندان سعی می شود تا المان ها پس از تعمیر در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل های استقرار خود نصب شوند.

وی یادآورشد: المان‌ها همواره بخشی از جلوه بصری شهرها را تشکیل می‌دهند و از این نظر برای شهروندان و گردشگران نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

کلمات کلیدی خبر : شهرداری بوشهر
خبر فوری