پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7276293 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10436156
کد خبر : 408615 تاریخ ثبت : 1400/4/30 12:25 نظرات تایید شده : 0

توضیح فرمانداری ایذه درباره اعتراضات دیشب مردم

خلیج فارس: سرپرست فرمانداری ایذه با اشاره به اعتراض شهروندان این شهرستان نسبت به مشکلات بی‌آبی و خشکسالی گفت: این مطالبه در حال پیگیری است و انتظار می‌رود شهروندان از تجمع‌هایی که باعث سو استفاده سودجویان و معاندین شود خودداری کنند.

حسن نبوتی با اشاره به اعتراض شب گذشته شهروندان به دلیل مشکلات ناشی از بی‌آبی و بیان اینکه شرایط در حالت عادی قرار دارد اظهار کرد: روز گذشته عده‌ای از شهروندان گلایه‌مند از بی‌آبی در شهرستان با در دست داشتن بشکه خالی آب خواستار حل مشکل خود شدند.

وی افزود: در پی این تجمع، ماموران نیروی انتظامی که در محل حضور داشتند با نهایت آرامش و متانت اقدام به صحبت با این شهروندان و درخواست برای آرامش کردند.

فرماندار ایذه ادامه داد: در ادامه کار عده‌ای فرد ناشناس با حضور در میان جمعیت اقدام به سر دادن شعار و ایجاد تشنج کردند.

وی در پایان تاکید کرد: مطالبه آب و مشکلات ناشی از آن در شهرستان به گوش مسئولان رسانده شد و انتظار داریم شهروندان فریب موج‌سواری سودجویان و معاندین را نخورند و به فراخوان‌ها جهت تجمعات توجه نداشته باشند تا مطالبه آن‌ها از طریق راه قانونی پیگیری و به نتیجه برسد.

خبر فوری