پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7282997 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10442877
کد خبر : 408590 تاریخ ثبت : 1400/4/30 11:21 نظرات تایید شده : 0

کنایه فکری به استقلال

خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، گفت: در بازی امشب چیز خاصی از استقلال ندیدم و اگر این تیم می‌خواهد موفق باشد باید خیلی بهتر از این بازی کند.

«محمود فکری» سه‌شنبه شب پس از پایان بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان در نشست خبری، اظهار داشت: به جز دقایق ابتدایی بازی که بازیکنان ما ترسیده بودند در ادامه مسابقه نمایش خوبی را به اجرا گذاشتیم.

فکری: چیز خاصی از استقلال ندیدم

وی افزود:  تصور ما این بود تیم استقلال در ورزشگاه آزادی خطرناک‌تر باشد و بیشتر ما را اذیت کند اما بازیکنانم با غیرت و مردانه بازی کردند و حتی یک‌بار به تیرک دروازه استقلال زدیم.

سرمربی نفت خاطرنشان کرد: اجازه ندادیم استقلال موقعیت های آنچنانی ایجاد کند و بازیکنان ما بعد از گل با اعتماد به نفس بهتری بازی کردند.

فکری تصریح کرد: بازی با استقلال به پایان رسید و باید به فکر بازی با گل‌گهر باشیم تا خود را در لیگ برتر حفظ کنیم، تنها تمرکز ما به بازی بعدی است.

وی در پایان گفت: سیاوش یزدانی با لفظ بدی با بازیکن تیم ما صحبت کرد، یزدانی حرفی به بازیکن ما زد که داور اصطلاحی که او به کار برد را شنید ولی گفت در این مورد به او کارت نمی‌دهم.

تیم‌های استقلال تهران و نفت مسجدسلیماناز ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار کننده یکی از هشت دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران بودند که در پایان آبی‌پوشان تهرانی با یک گل به برتری دست پیدا کردند.

خبر فوری