پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7278470 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10438339
کد خبر : 408575 تاریخ ثبت : 1400/4/29 18:34 نظرات تایید شده : 0

تب کرونا در بوشهر همچنان بالاست

خلیج فارس: تعداد بیماران و فوتی‌های کرونا همچنان در بوشهر بالا است و انگار قرار نیست تب این بیماری اندکی فروکش کند.

به گزارش خلیج فارس؛ آمارهای دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر نشان می‌دهد که اکنون ۵۰۸ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند و که ۹۱ نفرشان در شبانه روز گذشته بستری شده‌اند.

به گفته او، در میان بیماران جدید ابتلای ۴۶ نفر به کرونا، قطعی است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر می‌گوید: اکنون ۳۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که ۱۴ نفرشان در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری تعداد قربانیان جدید کرونا را ۷ نفر اعلام می‌کند که شامل دو مرد ۶۶ و ۶۴ ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای دیابت و قلبی، دو مرد ۵۷ و ۳۹ ساله بدون سابقه بیماری و سه زن ۹۱، ۷۰ و ۶۹ ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای تیروئید، دیابت و فشار خون هستند.

او بیان می‌کند در شبانه‌روز گذشته ۸۱ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۶۱ نفر به کرونا دچار بودند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر تعداد مبتلایان شناسایی شده از آغاز همه‌گیری کرونا را تا کنون ۶۱ هزار و ۲ نفر اعلام کرد که هزار و ۳۵۲ نفرشان بر اثر این بیماری جان باخته‌اند.

کشمیری می‌گوید: موارد فوتی در استان بالا است و برای کاهش موارد بستری که باعث کاهش فوتی‌ها شود نیاز است شیوه‌نامه‌ها و محدودیت‌ها جدی‌تر رعایت شوند.

کلمات کلیدی خبر : کرونا
خبر فوری