پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7756520 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10918336
کد خبر : 408568 تاریخ ثبت : 1400/4/29 11:08 نظرات تایید شده : 0
پلیس راه:

ورود خودروهای غیربومی به بوشهر ممنوع شد

خلیج فارس: به گفته این مقام انتظامی، محدودیت‌های تردد شبانه نیز همچنان از ساعت ۲۲ تا سه صبح در همه شهرستان‌های استان بوشهر اعمال می‌شود.

خلیج فارس: رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی از ظهر امروز (سه‎ شنبه) تا دوشنبه هفته آینده طرح ممنوعیت ورود و خروج در جاده‌ه‏ای استان اعمال می‌‎شود.

به گزارش خلیج فارس؛ سرهنگ صادق مزارعی افزود: این تصمیم براساس مصوبه ستاد ملی کرونا وضع شده و با این شرایط در این بازه زمانی ورود پلاک‏‌های غیربومی به استان بوشهر به دلیل شرایط کرونایی ممنوع است.

وی بیان کرد: خودروهای پلاک بومی نیز حق خروج از شهرستان‌های خود را ندارند و تنها به واسطه شرایط شغلی و یا پزشکی می‌توانند با ارائه مدرک به پلیس و اثبات ضرورت تردد  اقدام به تردد در سطح جاده و ورود به سایر شهرستان‌ها داشته باشند.

مزارعی یادآور شد: براین اساس ورود و خروج از شهرستان‌های قرمز مشمول جریمه یک میلیون تومانی و ورود و خروج از شهرستان‌های نارنجی جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای رانندگان به دنبال دارد.

براساس آخرین رنگ بندی وزارت بهداشت، 8 شهرستان استان شامل بوشهر، دشتستان، دشتی، کنگان، عسلویه، گناوه، تنگستان و جم در شرایط قرمز و مابقی نارنجی هستند.

محدودیت‌های تردد شبانه نیز همچنان از ساعت ۲۲ تا سه صبح در همه شهرستان‌های استان بوشهر اعمال می‌شود و خودروهای متخلف بنابر قانون متحمل جریمه ۲۰۰ هزارتومانی می‌شوند.

کلمات کلیدی خبر : محدودیت تردد
خبر فوری