پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7280867 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10440729
کد خبر : 408562 تاریخ ثبت : 1400/4/29 10:48 نظرات تایید شده : 0

۸۰ درصد مراجعان به بیمارستان گناوه کرونایی هستند

۸۰ درصد مراجعه‌کنندگان به بیمارستان گناوه کرونایی هستند خلیج فارس: رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: روند ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در این شهرستان به شدت درحال افزایش است و ۸۰ درصد مراجعه کنندگان به این بیمارستان مبتلا به ویروس کرونایی هستند.

به گزارش خلیج فارس؛ دکتر محمدعلی دریانورد اعلام کرد: باتوجه به اینکه در  پیک پنجم ویروس کرونا قرار داریم، تعداد زیادی از اهالی این شهرستان درگیر آن شده‌اند و روزانه به بیمارستان مراجعه می‌کنند.

وی اظهارداشت: بیشتر مبتلایان به کرونا در این شهرستان از سوش جدید (دلتا) هستند که شیوع و سرایت و مرگ ومیر آن زیاد است و باید همشهریان رعایت پروتکل های بهداشتی را بجد در دستورکار د قرار دهند.

رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه گفت: باتوجه به اینکه بیمارستان با روند افزایشی بیماران کرونایی مواجه شده است، بناچار بخش جدیدی را افتتاح و به درمان و بستری اختصاص داده‌ایم.

وی از مردم این شهرستان خواست بجد نکات  بهداشتی را با توجه روند صعودی این بیماری رعایت کنند، تا بعد از واکسیناسیون این ویروس در دنیا و ایران ریشه‌کن شود.

دریانورد بیان کرد: پرهیز از دورهمی و تجمع‌ها از جمله در مراسم تشییع جنازه‌ها و عروسی، استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و حضور نیافتن در اماکن شلوغ و بازار بجز در موارد ضروری از نکات مهم است که شهروندان باید ملزم به رعایت آن شوند.

کلمات کلیدی خبر : گناوه محمدعلی دریانورد
خبر فوری