پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7281402 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10441274
کد خبر : 408537 تاریخ ثبت : 1400/4/29 09:36 نظرات تایید شده : 0

چشم امید پرسپولیس به مهاجم و مربی استقلالی

خلیج فارس: هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر امشب به صورت همزمان برگزار می‌شود و در یکی از دیدار‌ها تیم پدیده در مشهد میزبان تیم سپاهان است. سپاهان با محرم نویدکیا جدی‌ترین تعقیب کننده پرسپولیس صدرنشین است و فقط ۲ امتیاز با تیم یحیی گل محمدی اختلاف دارند.

به گزارش فرارو، پرسپولیس که امشب باید در تبریز به مصاف ماشین سازی برود، اما نیم نگاهی به دیدار پدیده – سپاهان دارد، چون اگراتفاقات بازی رفت رقم بخورد، آن وقت شاگردان گل محمدی با ثبت یک پیروزی برابر تیم قعرنشین لیگ برتر می‌توانند بیش از ۹۰ درصد راه قهرمانی را طی کنند.

در دیدار رفت تیم‌های سپاهان و پدیده که در اصفهان برگزار شد تیم مشهدی در میان غافلگیری موفق شد با نتیجه ۳ بریک سپاهان را شکست دهد. در آن بازی، امین قاسمی نژاد، مهاجمی که هنوز منتظر فرصت است تا پیراهن استقلال را به تن کند یک گل زد و یک پاس گل هم داد تا نقش زیادی در پیروزی تیمش داشته باشد.

حضور این مهاجم استقلالی در کنار مهدی رحمتی که سال‌ها بازوبند کاپیتانی استقلال را به بازو می‌بسته، در تیم پدیده، باعث شده تا حالا پرسپولیسی‌ها چشم امید به این دو داشته باشند تا در مسیر قهرمانی کمک حالشان باشند.

خبر فوری