پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7758306 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10920115
کد خبر : 408514 تاریخ ثبت : 1400/4/29 07:59 نظرات تایید شده : 0

وضعیت را برای متخلفان در داخل و خارج از فدراسیون ناامن می‌کنیم

واکنش عزیزی‌ خادم به شائبه تبانی در لیگ دسته دوم: وضعیت را برای متخلفان در داخل و خارج از فدراسیون ناامن می‌کنیمخلیج فارس: شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال نسبت به شائبه و ابهاماتی که در نتایج برخی از بازی‌های لیگ دسته دوم وجود دارد، واکنش نشان داد.

به گزارش خلیج فارس به نقل از مشرق؛ شهاب‌الدین عزیزی خادم در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر، درباره ابهامات در نتایج برخی از مسابقات لیگ دسته دوم، اظهار داشت: حتماً من و تیم مدیریتی فدراسیون در روزهای آینده بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد. صحنه‌های تکان‌دهنده‌ای بود و ساده از کنارش نخواهیم گذشت. چه مدیران فدراسیون فوتبال و چه افرادی که در مسیر این نابسامانی‌ها و کارهای شبکه‌ای دخیل هستند، وضعیت را برای‌شان ناامن خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: فردا دستور خواهیم داد تا تمامی ارکان قاضی در این باره بسیج شوند و اگر حتی قرار باشد شدیدترین احکام قضایی هم صادر شود، فدراسیون فوتبال این وضعیت را تحمل نخواهد کرد. فدراسیون نوپاست و یکی از برنامه‌های اصلی آن مقابله با این نوع رفتارهای مشمئزکننده است که در لیگ‌های پایین شاهد هستیم. منتظر گزارش ارکان قضایی خواهیم بود و باید در بدنه فدراسیون و خارج از بدنه فدراسیون با متخلفین برخورد کنیم.

 

کلمات کلیدی خبر : فوتبال
خبر فوری