پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7754480 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10916301
کد خبر : 408466 تاریخ ثبت : 1400/4/28 18:22 نظرات تایید شده : 0

نسخه نویسی الکترونیک در بوشهر گسترش می‌یابد

نسخه نویسی الکترونیک در استان بوشهر گسترش می‌یابدخلیج فارس: مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: برنامه نسخه نویسی الکترونیک در استان بوشهر گسترش می‌یابد.

به گزارش خلیج فارس به نقل از روابط عمومی این اداره کل؛ پرویز رمضانی اظهار داشت: نسخه‌نویسی الکترونیکی باعث کاهش میزان مراجعات زیادی به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد برای صدور دفترچه شده است که در این شرایط کرونایی اهمیت فراوانی دارد.

وی افزود: نسخه‌نویسی الکترونیکی باعث صرفه جویی در هزینه و زمان برای چاپ دفترچه، کاهش خطاهای پزشکی ناشی از اشتباه در نسخه پیچی یا ناخوانا بودن نسخ شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر با اشاره به دیگر مزایای این طرح بیان کرد: نسخه‌نویسی الکترونیکی باعث تسهیل در ارائه خدمات سلامت و مدیریت هوشمند منابع حوزه سلامت شده است.

رمضانی در خصوص ارائه خدمت به بیمه شدگان گفت: سازمان بیمه سلامت سامانه‌هایی را طراحی کرده است تا دسترسی به خدمات برای بیمه شدگان با سهولت بیشتری صورت پذیرد.

وی افزود: در راستای اجرای بهتر برنامه نسخه نویسی الکترونیک در استان و ضمن اعلام آمادگی برای عقد قرارداد با تمام پزشکان، پزشکان غیر طرف قرارداد نیز می‌توانند برای ایجاد دسترسی و دریافت نام کاربری و رمز عبور برنامه نسخه نویسی الکترونیکی در سامانه ثبت نام کنند.

کلمات کلیدی خبر : پرویز رمضانی بیمه سلامت
خبر فوری