پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7757008 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10918824
کد خبر : 408462 تاریخ ثبت : 1400/4/28 18:08 نظرات تایید شده : 0

بستری‌های کرونایی بوشهر از ۵۰۰ نفر گذشت

خلیج فارس: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر همچنان در حال افزایش است و امروز به ۵۱۲ نفر رسید.

به گزارش خلیج فارس؛ دکتر سعید کشمیری از افزایش تعداد بستری‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان خبر داد و افزود: با بستری شدن ۱۱۲ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته، اکنون ۵۱۲ بیمار در این بخش‌ها بستری هستند.
 
دبیر ستاد مقابله با کرونا در بوشهر با اشاره به فوت ۸ نفر دیگر بر اثر کرونا، این آمار را بسیار بالا خواند و تنها راه کاهش آن را رعایت شیوه‌نامه‌ها و محدودیت‌های کرونایی دانست.
 
وی با اشاره به جزئیات موارد فوتی گفت: سه آقا با ۸۵، ۷۸ و ۶۷ سال سن بدون سابقه بیماری زمینه‌ای، آقایی ۸۰ ساله با سابقه فشارخون و دیابت و ۴ خانم با ۷۹، ۵۴، ۶۵ و ۴۶ سال سن با سابقه بیماری زمینه‌ای کلیوی، کبد و آسم در شبانه روز گذشته فوت کردند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه اکنون ۵۰ نفر در بخش مراقبت‌های بستری هستند ادامه داد: ۱۹ نفر از این افراد در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
 
وی عنوان کرد: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۸۱ بیمار کرونایی باحال عمومی خوب از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.
 
دکتر کشمیری تعداد مبتلایان کرونا را از آغاز شیوع این بیماری در استان تا کنون ۶۰ هزار و ۴۸۵ نفر و تعداد جان باختگان را هزار و ۳۴۵ نفر عنوان کرد.

کلمات کلیدی خبر : سعید کشمیری
خبر فوری