پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7278835 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10438702
کد خبر : 408453 تاریخ ثبت : 1400/4/28 12:24 نظرات تایید شده : 0

تکمیل ۲ مدرسه جدید عالیشهر نیازمند اعتبار

خلیج فارس: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: اتمام عملیات ۲ مدرسه در دست احداث این شهر به تامین ۹۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا، علی مقاتلی در بازدید از این مدارس افزود: در اواخر سال گذشته ۲ مدرسه در این شهر افتتاح شده و ۲ مدرسه دیگر نیز در سال جاری به بهره‏‌برداری خواهد رسید.

تکمیل ۲ مدرسه در دست ساخت عالیشهر بوشهر نیازمند ۹۵ میلیارد ریال است

وی بیان کرد: یکی از این پروژه‌‎ها دبستان ۱۲ کلاسه واقع در فاز ۲ این شهر است که اکنون پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دارد که برای اجرای این پروژه تاکنون ۲۳ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و تکمیل آن نیز نیازمند ۵۱ میلیارد ریال اعتبار است.

مقاتلی اضافه کرد: دومین مدرسه در دشت احداث نیز ۱۲ کلاسه و در فاز چهار واقع است که اکنون پیشرفت فیزیکی آن ۷۵ درصد است.

وی اظهار داشت: برای احداث این مدرسه نیز تاکنون ۳۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و تکمیل آن نیازمند ۴۴ میلیارد ریال اعتبار است.

مقاتلی گفت: با اتمام عملیات احداث این ۲ مدرسه در دشت احداث سرانه فضای آموزشی عالیشهر از ۴.۵ به پنج متر افزایش می‌‎یابد.

وی اظهار داشت: در صورت بهبود وضعیت کرونایی و بازگشایی مدارس برای کلاس‌‎های حضوری این ۲ مدرسه از سال تحصیلی جدید پذیرای دانش آموزان عالیشهری خواهد بود.

مقاتلی افزود: کمبود فضای آموزشی همواره از دغدغه جدی شهروندان برای تحصیل آینده‎‌سازان این شهر بود که در این چند سال با افتتاح چندین مدرسه این دغدغه به حداقل رسیده است.

کلمات کلیدی خبر : علی مقاتلی عالیشهر
خبر فوری