پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7279476 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10439334
کد خبر : 408428 تاریخ ثبت : 1400/4/28 10:21 نظرات تایید شده : 0

اطلاعیه کمیته امداد بوشهر درباره نذر قربانی

خلیج فارس: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی بوشهر، با اعلام شیوه مشارکت‌های مردمی در طرح نذر قربانی گفت: مراکز نیکوکاری و دفترهای این نهاد آماده دریافت نذرهای مردم هستند.

به گزارش خلیج فارس؛ محمد رضا میری با اشاره به اینکه آیین نذر قربانی چهارشنبه ۳۰ تیر همزمان با عید سعید قربان برگزار می‌شود، بیان کرد: افزون بر آمادگی ۱۶۰ مرکز نیکوکاری و دفترهای کمیته امداد در سراسر استان برای دریافت نذور قربانی، نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را در این زمینه به شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۳۱۸۱۲۶ ، شماره کارت  ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۳۷۰ نزد بانک ملی و یا از طریق شماره گیری کد آنی پرداخت # ۱ * ۰۷۷* ۸۸۷۷* واریز کنند.

او افزود: در این زمینه با همکاری مراکز نیکوکاری، بسیج، گروه‌های جهادی، هیات امناء مساجد، ستاد‌های نماز جمعه، شورا‌های زکات، دهیاری‌ها و موسسات خیریه نذور مردم در قالب نقدی و غیرنقدی (به ویژه گوشت قربانی) در تمامی شهر‌ها و روستا‌های استان جذب خواهد شد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر عنوان کرد: امسال نیز مانند سال‌های گذشته با هدف کمک به معیشت خانواده‌های نیازمندان، تامین حداقل یک کیلو گوشت نذری به ویژه برای سالمندان، بیماران سخت درمان، و ایتام زیرپوشش در دستور کار است.

میری، برقراری ارتباط با محل‌های ذبح دام، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی (فروش دام، ذبح و بسته‌بندی گوشت)، پیش‌بینی سردخانه و خودرو یخچال‌دار برای نگهداری و حمل گوشت‌های قربانی، نشر فراخوان عمومی و صدور دعوت‌نامه‌های اختصاصی برای جامعه هدف نیکوکاران برای حضور در قربانگاه و ادای نذر قربانی را از دیگر برنامه‌های این نهاد و مراکز نیکوکاری در روز عید قربان عنوان کرد.

او تاکید کرد: نذور جمع آوری شده، بلافاصله در بین نیازمندان هم استانی شناسایی شده با اولویت مناطق محروم، توزیع خواهد شد.

کلمات کلیدی خبر : کمیته امداد
خبر فوری