پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7276430 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10436289
کد خبر : 408082 تاریخ ثبت : 1400/4/26 11:21 نظرات تایید شده : 2

ساعت کاری ادارات بوشهر برگشت

خلیج فارس: معاون استاندار بوشهر گفت: ساعت کاری ادارات پس از تغییراتی که در دو هفته اخیر داشت، از امروز تا اطلاع بعدی ۶:۳۰ تا ۱۳ خواهد بود.

خلیج فارس: معاون استاندار بوشهر گفت: ساعت کاری ادارات پس از تغییراتی که در دو هفته اخیر داشت، از امروز تا اطلاع بعدی ۶:۳۰ تا ۱۳ خواهد بود.

به گزارش خلیج فارس؛ حسن ابراهیمی بیان کرد: بر اساس مصوبه هیات وزیران، و بنا به درخواست شرکت توزیع نیروی برق استان و تصویب ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان، ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی و اداری این استان برای مدیریت بهینه مصرف برق از شنبه اول خرداد به ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳ تغییر پیدا کرد و قرار شد که این ساعت کاری تا ۳۱ مرداد رعایت شود.

او افزود: با توجه به افزایش دما و لزوم کاهش مصرف برق، ساعت کاری ادارات از دوشنبه ۱۴ تیر تا چهارشنبه ۲۳ تیر به ساعت ۶:۳۰ تا ساعت ۱۲ تغییر یافت؛ هر چند که گرم‌تر شدن هوا و نیاز به تامین برق مورد نیاز مردم باعث شد که ادارات استان بوشهر دوشنبه ۲۱ تیر تعطیل شوند و همچنین تصمیم گرفته شد که سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۲ و ۲۳ تیر زمان کاری ادارات یک ساعت زودتر یعنی ساعت ۱۱ به پایان برسد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر عنوان کرد: از امروز ساعت کاری ادارات این استان به همان زمان ۶:۳۰ تا ۱۳ برگشته است و تا اطلاع بعدی به همین ترتیب خواهد بود. اگر قرار باشد تغییری در ساعت کاری رخ دهد اطلاع خواهیم داد.

کلمات کلیدی خبر : ساعت کار حسن ابراهیمی ادارات
خبر فوری