پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7529051 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10690253
کد خبر : 408007 تاریخ ثبت : 1400/4/25 22:01 نظرات تایید شده : 0

روزهای گرم بوشهر بوی باران می‌دهد

خلیج فارس: وقوع این ناپایداری‌ها در ساعاتی از ظهر فردا (شنبه) تا بعدازظهر دوشنبه شدیدتر است، بنابراین در این مدت در مناطق مستعد، احتمال ریزش تگرگ نیز دور از انتظار نیست.

خلیج فارس: هواشناسی بوشهر از بارش پراکنده باران همراه با رعدوبرق و گردوخاک از امروز تا اواسط هفته پیش رو خبر داده است.

به گزارش خلیج فارس، محمدرضا انصاری گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد از امروز تا اواسط هفته آینده با گسترش سامانه‌های ناپایدار جوی موسمی در جنوب کشور، در برخی از ساعات با افزایش ابر، به ویژه در بخش‌هایی از مناطق جنوبی، مرکزی و شرقی استان، رگبار پراکنده باران، گاهی همراه با رعدوبرق و وزش تندباد لحظه‌ای و گردوخاک پیش بینی می‌شود.

او ادامه داد: وقوع این ناپایداری‌ها در ساعاتی از ظهر فردا (شنبه) تا بعدازظهر دوشنبه شدیدتر است، بنابراین در این مدت در مناطق مستعد، احتمال ریزش تگرگ نیز دور از انتظار نیست.

این کارشناس هواشناسی افزود: تا فردا آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد و افزایش ابر و در مناطق جنوبی و شرقی استان با احتمال وقوع ناپایداری موقت جوی پیش بینی می‌شود و فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی رخ می‌دهد.

انصاری عنوان کرد: جهت وزش باد بیشتر جنوب غربی تا جنوب  و جنوب شرقی با سرعت ۸ تا ۳۲ گاهی ۴۰ کیلومتر در ساعت و در مناطق جنوبی در هنگام وقوع ناپایداری بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در شبانه روز گذشته اهرم، برازجان و خورموج با ۴۳ و بندر امام حسن با ۲۶ درجه سلسیوس بیشترین و کمترین دما را ثبت کرده‌اند.

 

کلمات کلیدی خبر : هواشناسی
خبر فوری