پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 7278975 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 10438836
کد خبر : 407054 تاریخ ثبت : 1400/4/20 11:19 نظرات تایید شده : 11
درخواست ۱۰۵ هزار نیروی شرکتی وزارت نفت

پیمانکاران نیروی انسانی را حذف کنید!

خلیج فارس: یکبار برای همیشه با قانونگذاری صحیح و با حذف شرکت‌های پیمانکاری تأمین نیرو برای دستگاه‌های دولتی دست پیمانکاران را از حقوق ما کوتاه نمایند. بخشی از این حقوق به جیب پیمانکاری می رود که صرفا نقش دلال و واسطه حقوق می باشد.

خلیج فارس: نیروهای پیمانکاری و شرکتی وزارت نفت با ایجاد یک کمپین در فضای مجازی، خواستار حذف کامل پیمانکاران و شرکت‌های واسطه‌ای شدند.

به گزارش خلیج فارس؛ حجم بزرگی از نیروهای شرکتی وزارت نفت در بدترین شرایط آب و هوایی و حقوقی تقریبا یکسان با سایر نقاط کشور در منطقه ویژه پارس مشغول بکار می باشند که بی توجهی به وضعیت معیشتی ،استخدامی و ..این نیروها در ماههای اخیر موحب بروز اعتصاب، نارضایتی و تجمعات گوناگونی گردیده است.

متن این کمپین از این قرار است:

«احتراما ما قریب یکصد و پنج هزار نفر از کارکنان شرکتی (ارکان ثالث حجمی و غیرحجمی) شاغل در شرکت‌های دولتی تابعه وزارت نفت اعم از شرکت گاز، نفت، حفاری، پالایش، پخش فرآورده‌های نفتی از مسئولین استدعا داریم:

۱. یکبار برای همیشه با قانونگذاری صحیح و تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی وزارت نفت و با حذف شرکت‌های پیمانکاری تأمین نیرو برای دستگاه‌های دولتی دست پیمانکاران را از حقوق ما کوتاه نمایند چراکه هیچ دلیل عقلی و شرعی وجود ندارد نیروی شرکتی که ده سال از عمر و جوانی خود را صرف خدمت به کشور نموده و سی سال هم به او در دستگاه مربوطه نیاز است به صورت شرکتی مشغول بکار بوده و حقوق خود را با واسطه دریافت نماید و بخشی از این حقوق به جیب پیمانکاری برود که نه شرکت دانش بنیان دارد و نه در تولید، و نه در مسائل عمرانی کشور هیچگونه نقشی ندارد و صرفا نقش دلال و واسطه حقوق ما را دارد.

۲. ما در ادارات دولتی دوشادوش بقیه کارکنان خدمت می‌کنیم و عینا کار و ماموریت مشابهی داریم چرا باید وقتی دو نفر ماموریت و کار یکسان دارند حقوق های با اختلاف سه برابر دریافت نمایند؟ استدعا داریم نظام عادلانه پرداخت در دستگاه‌های اجرایی کشور جاری گردد و حقوق، مزایا و پاداش کارکنان شرکتی با دیگر کارکنان همسان‌سازی گردد.»

 

کلمات کلیدی خبر : عسلویه پارس جنوبی کارگر شرکت
خبر فوری