پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3774853 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6770431
کد خبر : 402440 تاریخ ثبت : 1400/3/21 10:31 نظرات تایید شده : 0

هشدار: ماکارونی آماده نخورید

خلیج فارس:ماکارونی در دنیا به اشکال گوناگونی تولید می شوند که از آن جمله می توان به نوع ورقه ای، روبانی، ورمیشل، لوله ای، گوش ماهی، پیچی و… اشاره کرد. ماکارونی به ۲ شکل خشک و تازه تولید می شود. در چین برخی ماکارونی های آماده باعث مرگ مشک.ک برخی افراد شده است

یک غذای ویژه که در کشورهای آسیایی محبوب است، می‌تواند باعث مرگ افراد شود.، پژوهشگران هشدار می دهند، مصرف ماکارانی‌های آماده به میزان زیاد در طول هفته باعث ابتلای افراد به بیماری‌های قلبی و سکته مغزی می‌شود.

هشدار: ماکارونی آماده نخورید
 
گفتنی است، زنان بویژه در اثر خوردن بیش از حد این غذای خوشمزه که قیمت پایینی دارد و در کشورهای جنوب شرق و شرق آسیا به ویژه ژاپن بسیار پرطرفدار است، درمعرض خطر بروز انواع سکته قرار می‌گیرند.
 
پژوهشگران دانشگاه بیمارستان قلب و عروق در شهر تگزاس کشور آمریکا اعلام کرده‌اند مصرف ماکارونی باید به میزان زیاد توسط بانوان محدود شود.
 
درحال حاضر در دنیا کشورهای کره ی جنوبی رکورد بیشترین مصرف این ماده خوراکی را به خود اختصاص داده در این نوع ماکارونی ها میزان زیادی نمک وجود دارد و همینطور ترکیب آن باعث به هم خوردن تعادل هورمون استروژن خون می شود.
 
منبع: دکتر سلام

کلمات کلیدی خبر : ماکارونی هشدار غذای خوشمزه
خبر فوری