پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3518270 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6510317
کد خبر : 402385 تاریخ ثبت : 1400/3/20 11:32 نظرات تایید شده : 0

قطری‌ها بیخیال مهدی قایدی نمی‌شوند!

خلیج فارس:مهدی قایدی ستاره خط حمله استقلال در یکی دو فصل اخیر بوده است. او با تکنیک و سرعت مناسبی که دارد خیلی سریع جای خودش را در سطح اول فوتبال ایران به دست آورد و حالا چند فصلی می‌شود تبدیل به مهره‌ای تاثیرگذار برای استقلال شده است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو، مهدی قایدی در عصری که آندره آ استراماچونی سرمربی آبی‌های پایتخت بود جهش قابل ملاحظه‌ای داشت و توانست سطح بازی اش را به طور ملموسی بالاببرد. بعد از درخشش در خط حمله استقلال و بازی‌های خوب در لیگ قهرمانان آسیا و البته دعوت شدن به تیم ملی، شایعه شد که مهدی قایدی به مسئولان باشگاه استقلال هشدار داده اگر به وضعیت دستمزدش در باشگاه سروسامان ندهند او از این تیم جدا می‌شود.

برخلاف شایعات مبنی بر حضور در تیم‌های متمول ایرانی، مهدی قایدی، اما خبر داد که قرار است به فوتبالش در خارج از ایران ادامه دهد؛ از لیگ‌های بلژیک و پرتغال به عنوان مقاصد احتمالی او یاد می‌شد. با این وجود، اما در این بین اخباری مبنی بر حضور استراماچونی در فوتبال قطر به گوش رسید و همزمان شایعه شد که اگر استراماچونی به قطر بیاید، مهدی قایدی را هم به این کشور می‌برد.

این شایعه با دور شدن استراماچونی از فوتبال قطر کمرنگ شد، ولی حالا دوباره همین امروز رسانه‌های قطری خبر داده اند که استراماچونی با مسئولان الغرافه مذاکره کرده و احتمالا در فصل آینده هدایت این تیم را به عهده بگیرد. هنوز خبر این حضور نهایی نشده که دوباره خبر می‌رسد قطری‌ها برای راضی کردن استراماچونی وعده داده اند مهدی قایدی را هم از استقلال می‌خرند! اینکه اینبار این شایعه در همان حد باقی بماند یا جدی‌تر شود بستگی به تصمیم استراماچونی دارد. شاید مهدی قایدی هم بدش نیاید قبل از ورود به اروپا مثل دیگر همشهری اش، یعنی مهدی طارمی، حضور در فوتبال قطر را تجربه کند.

خبر فوری