پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3170831 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6156235
کد خبر : 402384 تاریخ ثبت : 1400/3/20 11:31 نظرات تایید شده : 0

حذف کیانوش رستمی از رنکینگ موقت المپیک

خلیج فارس:فدراسیون جهانی وزنه برداری رنکینگ موقت وزنه برداران را جهت مشخص شدن سهمیه‌های المپیک اعلام کرد. برخی کشور‌ها در یک وزن بیش از یک وزنه بردار داشتند که نفرات دوم و سوم آن‌ها حذف شد و تنها نفرات اول آن‌ها در رنکینگ باقی ماند همچنین وزنه بردارانی که شانسی برای کسب سهمیه ندارند نیز از رنکینگ خارج شدند.

در دسته ۹۶ کیلوگرم، علی میری، ایوب موسوی و رضا بیرانوند که بالاتر از سهراب مرادی قرار داشتند از رنگینک خارج شدند و تنها سهراب مرادی در رنگین باقی ماند. نکته قابل توجه در این وضعیت این است که کیانوش رستمی هم از رنکینگ خارج شده و خارج کردن آن از رنکینگ به این معنی است که هیچ شانسی برای المپیک ندارد.

در دسته ۱۰۹ کیلوگرم علی هاشمی در رده ششم قرار گرفته است و سهمیه را به دست آورده است. در این وزن، چوماک وزنه بردار مطرح اوکراین که به دلیل فرار از دوپینگ و پیشنهاد رشوه به ماموران ضد دوپینگ تعلیق شده از رنگینک خارج شد.
در دسته فوق سنگین نیز علی داوودی در رده سوم قرار دارد و سهمیه را کسب کرده است.

این رنکینگ موقت است و فردا (جمعه) رنکینگ نهایی اعلام می‌شود و سهمیه‌ها مشخص خواهند شد. ایران دو سهمیه در بخش مردان دارد و تنها دو نفر را می‌تواند به المپیک اعزام کند.

 
منبع: خبرگزاری ایسنا
کلمات کلیدی خبر : وزنه برداری کیانوش رستمی
خبر فوری