پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3513629 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6505586
کد خبر : 402359 تاریخ ثبت : 1400/3/20 09:15 نظرات تایید شده : 0

کریستیانو رونالدو چند گل ملی دارد؟

خلیج فارس:کریستیانو رونالدو بعد از ناکامی در گلزنی در چند دیدار اخیر بالاخره پرتغال، بالاخره برای تیم ملی کشورش یک بار دیگر گلزنی کرد. او در آخرین دیدار تدارکاتی پرتغال پیش از شروع رقابت‌های یورو ۲۰۲۰، توانست در برتری ۴ برصفر تیمش مقابل اسرائیل یک بار گلزنی کند تا با روحیه بهتری پا به رقابت‌های یورو بگذارد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فرارو، گل اخیری که کریستیانو رونالدو زد، اما شرایط او برای رسیدن به رکورد علی دایی را بهبود بخشید؛ او که در تلاش برای تبدیل شدن به بهترین گلزن ملی تاریخ است حالا فقط ۵ گل دیگر نیاز دارد تا با علی دایی برابری کند. در واقع کریستیانو رونالدو تا به حال ۱۰۴ گل ملی زده است و اگر می‌خواهد عنوان برترین گلزن ملی تاریخ را به خود اختصاص دهد باید دست کم ۶ گل دیگر بزند تا از علی دایی ۱۰۹ گله عبور کند.

رونالدو البته این فرصت را دارد تا به چنین موردی برسد؛ تیمش باید چند روز دیگر در رقابت‌های یورو به میدان برود و اتفاقا اولین دیدار تیم ملی پرتغال هم می‌تواند فرصت مناسبی برای کریستیانو رونالدو باشد! پرتغال قرار است روز ۲۵ خرداد در اولین دیدارش در یورو به مصاف مجارستان برود؛ تیمی که منطقا رقیب سختی برای کریستیانو رونالدو نخواهد بود.

خبر فوری