پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3519015 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6511080
کد خبر : 402319 تاریخ ثبت : 1400/3/19 22:48 نظرات تایید شده : 0

کشف ۵۹۳ دستگاه استخراج رمز ارز در لرستان

خلیج فارس:مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان از کشف و ضبط ۵۹۳ دستگاه استخراج رمز ارز در ۴۸ ساعت گذشته در استان خبر داد.

کشف ۵۹۳ دستگاه استخراج رمز ارز در لرستان

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ فریدون خودنیا در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: در مقابله با پدیده شوم استفاده از برق‌های غیرمجاز توسط استفاده کنندگان غیرمجاز ار دستگاههای استخراج رمز ارزها در طی ۴۸ ساعت گذشته با همت دفتر حراست این شرکت و همکاری نیروی انتظامی و با هماهنگی دستگاه قضایی در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم آباد ۵۹۳ دستگاه ماینر غیرمجاز کشف و ضبط شد.

وی عنوان کرد: افرادی که مبادرت به استفاده از برق غیرمجاز در این رابطه کرده بودند شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی و قطعآ جرائم مالی سنگینی جهت آنها اعمال خواهد شد.

مدیرعامل شرکت برق لرستان بیان کرد: با توجه به خساراتی که این دستگاه‌ها به شبکه‌های برق وارد می‌کنند و در تابستان امسال که با کمبود نیروی برق مواجه هستیم و این خسارات دو چندان رخ شود.

خودنیا افزود: موارد بیان شده موجب خاموشی و ضعف ولتاژ می‌شوند که از شهروندان لرستانی درخواست می‌شود چنانچه در محل سکونت خود با مواردی از قبیل ضعف ولتاژ شدید و قطع برق به صورت مکرر مواجه می شوند، با شماره تلفن ۱۲۱ و یا شماره تلفن ۳۳۲۲۸۰۰۹-۰۶۶ دفتر حراست شرکت تماس حاصل و ما را در ارائه خدمات مطمئن و پایدار برق یاری کنند.

کلمات کلیدی خبر : استخراج رمز ارز لرستان
خبر فوری