پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3930706 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6927594
کد خبر : 402317 تاریخ ثبت : 1400/3/19 22:45 نظرات تایید شده : 0

تخلف بیش از ۲ میلیارد تومانی کاغذفروش در مشهد

خلیج فارس:کارشناس مسوول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: یک واحد عمده‌فروشی کاغذ آ۴ در مشهد به علت گرانفروشی و تخلف ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، بخشعلی بیاتی افزود: در پی رسیدگی به اخبار دریافتی به سامانه ۱۲۴، مبنی بر گرانفروشی یک واحد عمده فروشی کاغذ، بازرسان این سازمان به محل مورد نظر مراجعه کرده و اسناد و مدارک فروش این واحد را در چند ماه اخیر مورد بررسی قرار دادند.

تخلف بیش از ۲ میلیارد تومانی کاغذفروش در مشهد

وی بیان کرد: پس از بررسی اسناد این واحد صنفی، انجام تخلف گرانفروشی به میزان بیش از ۲۴ میلیارد ریال برای بازرسان محرز و متصدی این واحد عمده فروشی با تشکیل پرونده تخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

کارشناس مسوول بازرسی سازمان صمت خراسان رضوی از مردم خواست در صورت مشاهده هر نوع تخلف اقتصادی، مورد را از طریق تلفن ۱۲۴ در سراسر استان اطلاع ‌رسانی کنند تا بازرسان در اسرع وقت به آن رسیدگی نمایند.

کلمات کلیدی خبر : کاغذفروش مشهد تخلف
خبر فوری