پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3515028 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6507013
کد خبر : 402307 تاریخ ثبت : 1400/3/19 22:31 نظرات تایید شده : 0

کشف لاشه سوخته ۱۵ قلاده سگ در شاهدشهر

خلیج فارس:شهردار شاهدشهر گفت: گویا بانیان این اتفاق گروهی با عنوان حامیان حیوانات بودند که به دلیل بیماری و عدم امکان نگهداری از سگ‌ها، آن‌ها را سوزانده ‌و رها کردند.

حامد سلمانی شهردار شاهدشهر شهریار در خصوص کلیپ منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر کشف لاشه‌های سوزانده شده در شاهدشهر اظهار کرد: طی بازدید از محل مربوطه، ۱۵ قلاده سگ در کیسه‌های زباله آتش‌ زده شده بود و نیروهای شهرداری شاهدشهر در آن نقطه مستقر شدند.

وی گفت: این لاشه‌های سوخته سگ در خانه‌ای مخروبه در حاشیه شاهدشهر رها شده بود و پس از اعلام موضوع به دادستانی، فرمانداری و نیروی انتظامی پییگری‌های مربوطه آغاز شد.

شهردار شاهدشهر بیان داشت: صبح امروز همزمان با استقرار نیروهای شهرداری در محل، گویا خودرو پرایدی به منظور انتقال این لاشه‌ها به محل مراجعه کرده که با ممانعت نیروهای شهرداری پراید اقدام به فرار می‌کند که یکی از افراد مربوطه به کمک نیروی انتظامی دستگیر می‌شود.

سلمانی با اشاره به ارجاع موضوع به دادگستری شهرستان شهریار و نیروی انتظامی و پیگیری شهرداری گفت: گویا بانیان این اتفاق گروهی با عنوان حامیان حیوانات بودند که در کار پرورش و نگهداری سگ بودند که به علت مریضی سگ‌ها و عدم امکان نگهداری، تعدادی از این سگ‌ها را متاسفانه آتش زده و در بیابان رها می‌کنند.

وی ضمن اشاره به لزوم رویه برخورد مناسب با حیوانات از جمله سگ‌های بلاصاحب تصریح کرد: ما درخواست برخورد قاطع با عاملان این اقدام را از طریق مراجع مربوطه داریم.

امروز کلیپی در فضای مجازی با عنوان سوزاندن تعدادی سگ در شاهدشهر شهریار و رهاسازی در کیسه‌های زباله منتشر شد.

منبع: فارس
خبر فوری