پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3496726 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6488398
کد خبر : 402303 تاریخ ثبت : 1400/3/19 16:28 نظرات تایید شده : 10
جمیری در صحن مجلس:

نیمی از برق بوشهر را به شبکه سراسری داده و به مردم خاموشی می‎دهند

خلیج فارس: نماینده بوشهر ادامه داد: مردم با بهره‌مندی از فرصت تاریخی انتخابات ریاست جمهوری به رفع فقر، فساد و تبعیض موجود در کشور که حاصل عملکرد دولتی ناکارآمد بوده کمک کنند.

خلیج فارس: نماینده بوشهر در صحن علنی مجلس گفت: از استانی سخن می گویم که از 4 هزار مگاوات برق تولید شده در آن نیمی را به شبکه سراسری برق تحویل می دهند اما در گرمای 45 درجه تصمیم می گیرند تا با قطعی برق آسایش و آرامش مردمانش را سلب نمایند.

به گزارش خلیج فارس؛ عبدالکریم جمیری در نطق خود در جلسه چهارشنبه مجلس افزود: از استانی بگویم که آب شرب مردمانش را به برجام نافرجام گره زده اند و در فصل گرم سال بعضی از شهرها و روستاهایش هفتگی یا 10 روز یکبار از نعمت آب آشامیدنی بهره می برند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بوشهر همان استانی است که بیشترین خدمات را برای تولید و توسعه کشور ارائه داده و امروز هم برای توسعه ایران عزیز مطالبه می کند که اتمام پروژه نیمه تعطیل راه آهن به عزم جدی نیاز دارد اما گوشی بدهکار نیست و در اولویت بیستم بودجه قرار می گیرد.

وی در بخش دیگری از نطق خود بیان کرد: مردم با بهره‌مندی از فرصت تاریخی انتخابات ریاست جمهوری به رفع فقر، فساد و تبعیض موجود در کشور که حاصل عملکرد دولتی ناکارآمد بوده کمک کنند.

جمیری افزود: مردم عزیز، می توانیم در پایان خردادماه شاهد آغاز یک انقلاب اداری-اقتصادی برای رفع گرفتاری ها و دشواریهای کنونی باشیم یا شاهد تشکیل دولت سوم ناامیدی و بی تدبیری بوده و بار انتخاب ناصحیح خود را به دوش نظام و انقلاب بیندازیم، دولتی کارآمد و خدمتگذار، ولایتمدار و مردم دار، ساده و ظلم ستیز، ضد فقر و فساد و تبعیض خاص و نیاز امروز ما است به همت والای شما مردم شریف ایران.

خبر فوری