پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3929979 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6926863
کد خبر : 402301 تاریخ ثبت : 1400/3/19 18:30 نظرات تایید شده : 0

ناکامی بزرگ سعید ملایی در مسابقات جهانی

خلیج فارس:روز چهارم از مسابقات جودو قهرمانی جهان از صبح امروز (چهارشنبه - 19 خرداد ماه) در مجارستان پیگیری شد و سعید ملایی ملی‌پوش سابق جودو ایران با شکست مقابل رقبای خود از دور مسابقات کنار رفت.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛سعید مولایی که پیش از این در قالب تیم ملی کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز جهان شده بود، پس از ناکامی در دوره گذشته مسابقات در ژاپن، با تغییر تابعیت به عضویت تیم ملی جودو مغولستان درآمد.

ملایی در رقابت‌های وزن 81 کیلوگرم جودو قهرمانی جهان مجارستان پس از استراحت در دور نخست حریفانی از مصر، رژیم اشغالگر و اتریش را با ضربه فنی شکست داد.

او در مرحله یک‌چهارم نهایی برابر «بولتابایف» دارنده سه مدال نقره و برنز آسیا از ازبکستان ایپون شد و به جدول شانس مجدد رفت.

مولایی در جدول شانس مجدد مقابل «فوجی‌وارا» از ژاپن اسیر تکنیک سئوناگه حریف شد و با امتیاز وازاری، مبارزه را واگذار کرد تا این بار در حالی که دیگر بهانه هیچ فشاری را روی خود نداشت نیز دست خالی مسابقات جهانی را ترک کند.

پیش از این ملایی در زمان مبارزه برای ایران دلیل ناکامی خود در برخی مسابقات را فشار وارده روی خود عنوان می‌کرد.

کلمات کلیدی خبر : سعید ملایی
خبر فوری