پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3520635 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6512760
کد خبر : 402288 تاریخ ثبت : 1400/3/19 18:01 نظرات تایید شده : 0

حزب کارگزاران سعید جلیلی را به مناظره دعوت کرد

خلیج فارس: حزب کارگزاران سازندگی ضمن رد اظهارات سعید جلیلی نامزد اصولگرای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مناظره‌ها، خواستار مناظره با این نامزد انتخابات خارج از چارچوب صداوسیما شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛پیشتر سعید جلیلی برای مناظره با عبدالناصر همتی اعلام آمادگی کرده بود.

حزب کارگزاران سازندگی طی پیامی که در صفحه این حزب در پیام‌رسان توئیتر خطاب به سعید جلیلی منتشر شد، نوشت: "ما معتقدیم با شما حتی نمی‌شود وضع موجود را حفظ کرد!"

حزب کارگزاران سازندگی افزود: "اگر ادعایی جز این دارید، خارج از صداوسیما و با یک برنامه ریزی متفاوت از شبه مناظره های این روزها، با نماینده کارگزاران سازندگی ایران مناظره کنید!"

سعید جلیلی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «می‌گویند نمی‌شود اما من حاضرم از این ادعا دفاع کنم که کشور را در چهار سال آینده باید جهش بدهیم! می شود. می‌توانیم.»

انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خردادماه برگزار می شود سعید جلیلی، محسن رضایی، محسن مهرعلیزاده، علیرضا زاکانی،عبدالناصر همتی، امیر حسین قاضی زاده هاشمی، و سید ابراهیم رییسی در این انتخابات باهم رقابت خواهند کرد.

خبر فوری