پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3932271 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6929155
کد خبر : 402284 تاریخ ثبت : 1400/3/19 17:42 نظرات تایید شده : 0
مسیگر: بازیکنان نمی‌دانند طرف‌شان کیست

پرافتخارترین تیم فوتبال ساحلی ایران در هاله‎ای از ابهام

خلیج فارس: لیگ برتر فوتبال ساحلی از هفته آخر خرداد آغاز شود، اما تیم پارس جنوبی بوشهر با هفت قهرمانی در ۱۳ دوره این مسابقات در بلاتکیفی به سر می برد.

خلیج فارس: قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی در حالی اتفاق افتاده که تیم پارس جنوبی بوشهر پر افتخارترین تیم لیگ در بلاتکلیفی به سر می‌برد.

به گزارش خلیج فارس؛ لیگ برتر فوتبال ساحلی از هفته آخر خرداد آغاز شود، اما تیم پارس جنوبی بوشهر با هفت قهرمانی در ۱۳ دوره این مسابقات در بلاتکیفی به سر می برد.

به گفته دو تن از بازیکنان باشگاه پارس جنوبی، گویا زیرمجموعه‌های وزارت نفت از تیم‌داری حرفه‌ای منع شده‌اند و پارس جنوبی نمی‌تواند هزینه‌های تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی را بپردازد. البته این در حالی است که دو تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت آبادان در لیگ برتر و با هزینه این وزارت در حال بازی هستند.

پارس جنوبی پاسخگو نیست

مصطفی کیانی یکی از این بازیکنان به باشگاه خبرنگاران گفته: در چهار- پنج ماه گذشته که مدیریت پیشین تیم حضور داشت، فقط به بازیکنان وعده و وعید می‌دادند و پس از قهرمانی لیگ نیز تنها ۱۵ تا ۲۰ درصد قرارداد مالی بازیکنان را دریافت کردیم.

او افزود: مسئولان تیم حتی پاسخگوی تلفن ما نبودند و آن‌قدر امروز و فردا کردند تا خودشان هم تغییر کردند و هیچ چیزی هم دست ما را نگرفت. مدیریت جدید هم تنها یک سرپرست است و هیچ کاری نمی‌تواند بکند.

کیانی درباره زمین ساحلی تیم هم گفت: زمین‌های شماره یک و دو فوتبال ساحلی پارس جنوبی که در جام بین‌المللی «پرشین‌کاپ» نیز زمین مسابقه و تمرین تیم‌های خارجی بود به حال خود رها و تبدیل به خارستان شده است.

او عنوان کرد: چون تیم، دست پارس جنوبی است مسئولان ورزشی استان نمی‌توانند کاری کنند. البته مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات فوتبال استان پیگیری‌هایی کرده‌اند، اما پارس جنوبی پاسخگوی آنان هم نیست. حتی درخواست‌هایی برای خرید این تیم بوده، اما آنان امتیاز تیم را هم نمی‌فروشند.

بازیکنان نمی دانند طرف شان کیست

مسلم مسیگر دیگر بازیکن تیم نیز گفت: نمی‌دانیم طرفمان کیست! مسئولان قبلی وعده‌هایی دادند که هیچ‌کدام عملی نشد. اگر نمی‌توانند تیم‌داری کنند امتیاز آن را واگذار کنند.

او ادامه داد: تا زمانی که پارس جنوبی پول می‌داد شرایط خوب بود. البته بودجه فوتبال ساحلی بسیار کم است و آنان می‌خواهند که با ۳۰۰ میلیون تو مان تیم را ببندند؛ در حالی‌که این مبلغ به اندازه قرارداد سه بازیکن ما هم نیست.

این ملی پوش فوتبال ساحلی افزود: ما هفت دوره قهرمان لیگ فوتبال ساحلی کشور شده‌ایم؛ شاید ۷ قهرمانی برای برخی عادی باشد، اما ما این کار را با سختی به دست آوردیم. اکنون انگیزه‌ای نداریم و برخی از بازیکنان ما از جمله دروازه‌بان تیم به‌دلیل پرداخت نشدن پول قراردادهایشان یک‌طرفه فسخ کرده و رفته‌اند.

برگزاری قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی

در این فصل، سه تبم پارس جنوبی، دریانوردان بوشهر و پاس گناوه در لیگ برتر حضور دارند که طبق قرعه کشی برنامه مسابقات شان به این شرح است:

هفته اول:
صنعت فرش حداد اصفهان – شاهین خزر رودسر
پارس جنوبی بوشهر- پاس گناوه
شهرداری بندرعباس – مقاومت گلساپوش یزد
شهریار ساری – دریانوردان بوشهر
تیم‌های سپاهان سمنان و ایفا اردکان در هفته اول استراحت دارند.

هفته دوم:
پاس گناوه – سپاهان سمنان
شاهین خزر رودسر – پارس جنوبی بوشهر
دریانوردان بوشهر – ایفا اردکان
مقاومت گلساپوش یزد – شهریار ساری
تیم‌های شهرداری بندرعباس و صنعت فرش حداد اصفهان استراحت دارند

هفته سوم:
پارس جنوبی بوشهر – صنعت فرش حداد اصفهان
سپاهان سمنان – شاهین خزر رودسر
شهریار ساری – شهرداری بندرعباس
ایفا اردکان – مقاومت گلساپوش یزد
تیم‌های پاس گناوه و دریانوردان بوشهر استراحت دارند

هفته چهارم:
شاهین خزر رودسر – پاس گناوه
صنعت فرش حداد اصفهان – سپاهان سمنان
مقاومت گلساپوش یزد – دریانوردان بوشهر
شهرداری بندرعباس – ایفا اردکان
تیم‌های پارس جنوبی بوشهر و شهریار ساری استراحت دارند

هفته پنجم:
سپاهان سمنان – پارس جنوبی بوشهر
پاس گناوه – صنعت فرش حداد اصفهان
ایفا اردکان – شهریار ساری
دریانوردان بوشهر – شهرداری بندرعباس

خبر فوری