پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3455509 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6446564
کد خبر : 402278 تاریخ ثبت : 1400/3/19 17:46 نظرات تایید شده : 0

چرا مربی سابق استقلال از این باشگاه شکایت کرد؟

خلیج فارس:سعید عزیزیان، مربی دروازه‌بانان استقلال در نیم‌فصل نخست هم از این باشگاه شکایت کرده است و دلیل آن را هم بی‌محلی باشگاه عنوان کرده.

به گزارش«خلیج فارس»؛عزیزیان در این خصوص به خبرگزاری «تسنیم» گفت: «وقتی از این باشگاه جدا شدم، طبق تفاهم‌نامه‌ای که امضا کردیم قرار شد 65 درصد از مبلغ قراردادم را در سه قسط بدهند. قسط اول را بعد از چند روز دادند، ولی موعد قسط دوم 31 اردیبهشت ماه بود که پرداختی صورت نگرفت. موعد قسط سوم هم 31 خرداد است. همانطور که گفتم هنوز قسط دوم را باشگاه پرداخت نکرده است و من هم هر چه تماس گرفتم، پاسخ روشنی از باشگاه نگرفتم.

عزیزیان ادامه داد: «وقتی باشگاه استقلال جوابم را نداد، من هم تصمیم گرفتم که در کمیته تعیین وضعیت شکایت کنم و این کار را انجام دادم. در ضمن در تفاهم‌نامه‌ای که امضا کردیم این بند هم گنجانده شد که اگر باشگاه در پرداخت اقساط دیرکرد داشته باشد، باید تمام مبلغ قراردادم را بدهد. من چند بار پیگیر دریافت طلبم شدم، ولی باشگاه جوابی نداد و حالا منتظر هستم تا تکلیف شکایتم مشخص شود. جالب اینجاست که به من پیغام دادند از شکایتم صرف‌نظر کنم تا طلبم را بدهند، ولی دیگر این کار فایده ندارد، چون من آن زمان پولم را می‌خواستم و حالا شکایت کردم تا کل مبلغ قراردادم را بگیرم.»

کلمات کلیدی خبر : سعید عزیزیان استقلال
خبر فوری