پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3520269 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6512379
کد خبر : 402270 تاریخ ثبت : 1400/3/19 15:33 نظرات تایید شده : 0

فرماندار گناوه: ناظران بهداشتی در شعب اخذ رای حضور دارند

فرماندار گناوه: ناظران بهداشتی در شعب اخذ رای حضور دارندخلیج فارس: فرماندارگناوه گفت: اقلام بهداشتی مورد نیاز شامل ماسک و موادضدعفونی کننده در شعب درنظر گرفته شده است و ناظران بهداشتی نیز حضور خواهند یافت.

 

به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا، غلامرضا مهرجو در جلسه با رئیس هیات بازرسی ستاد انتخابات استان بوشهر و اعضای ستاد هیات نظارت این شهرستان افزود: بنا به تاکید رئیس جمهوری، اصل بر حفظ جان و سلامت مردم برای ما دست اندرکاران مهم است و در این زمینه تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد تا بتوانیم  زمینه مشارکت حداکثری را در پای صندوق های رای مهیا کنیم.

وی گفت: باتوجه به وضعیت هوایی و شرایط کرونایی منطقه، سیستم‌های سرمایشی و تهویه هوا  در شعب اخذ رای پیش بینی شده است.

فرماندار گناوه اظهارداشت:انتخابات ۲۸ خرداد بلحاظ بین‌المللی و ملی از حساسیت خاصی برای کشور برخوردار بوده و یک فرصت بی نظیر برای  مردم در تعیین سرنوشت آنها است.

مهرجو یادآورشد: تک تک رای مردم در این دوره از  انتخابات مهم و سرنوشت ساز است و آثار و پیامد آن برای سال های سال ماندگار و در تداوم انقلاب اثرگذار است.

وی اظهارداشت: انتخابات یکی از مولفه مهم قدرت ، حفظ و اقتدار ملی بشمار می آید و از مولفه های دموکراسی و حضور و بروز مردم در تعیین سرنوشت خود آنها است.

مهرجو گفت: تمام تلاش خود را بکار بسته‌ایم تا انتخاباتی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی با رعایت مقررات و اخلاق مداری با حضور گسترده مردم برگزار کنیم.

وی بیان کرد: همزمان با شروع دستور انتخابات توسط وزارت کشور، برنامه ریزی و تدابیر لازم جهت فراهم شدن بسترهای حضور مردم در پای صندوق های رای اتخاذ شده است و تاکنون  بیش از ۷۰ درصد فرآیندهای اجرایی صورت گرفته است.

فرماندار گناوه افزود: شرایط لازم برای برگزاری یک انتخابات پرشور و بالای مردمی با ملاحظات کرونایی و همکاری و تعامل بازرسان، هیات های اجرایی و نظارت فراهم شده است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر ، دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی خبر : غلامرضا مهرجو گناوه
خبر فوری