پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1400/02/27 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3524057 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 6516255
کد خبر : 401862 تاریخ ثبت : 1400/3/16 18:45 نظرات تایید شده : 0

بهره‌برداری ۵ طرح برق‌رسانی در استان

خلیج فارس: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: پنج طرح این شرکت با هدف گذر موفق از اوج بار سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خلیج فارس؛ غلامرضا حشمتی بیان کرد: طرح‌های بهره‌برداری شده شامل فیدر بندی ایستگاه هلیله در منطقه بوشهر۲، طرح ۱۱به ۲۰ ایستگاه بهمنی، فیدر کمکی تعدیل بار ابراهیم در برازجان، فیدر کمکی کرانه در تنگستان و چغادک و تبدیل سیم لخت به هادی روکش‌دار است.

او افزود: امید است بهره برداری از این طرح‌ها در عبور موفق از اوج بار تابستان موثر باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر ادامه داد: برای تابستان فرارو علاوه بر اقدام‌های انجام گرفته، بر روی اجرای برنامه‌های مدیریت مصرف تمرکز شده است که تحقق این مهم در گرو همراهی و همکاری بیش از پیش مشترکان بخش صنعتی، کشاورزی و خانگی است.

حشمتی گفت: در بخش سرویس و نگهداری تاسیسات نیز شرکت توزیع نیروی برق با تمام ظرفیت پای کارآمده و با شستشوی مداوم تاسیسات و عملیات پیشگیرانه سعی بر این است تا مشترکان بتوانند تابستان را با کمترین قطعی ممکن پشت سر بگذارند.

او عنوان کرد: شناسایی و کشف ماینر‌های غیرمجاز، انشعاب‌های برق غیرمجاز و همچنین شناسایی مشترکان پرمصرف هم بخشی از فعالیت‌های این حوزه است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر بیان کرد: در راستای بهره‌مندی از مزایای طرح برق امید انتظار است مشترکان با کاهش مصرف خود علاوه بر کمک به مدیریت مصرف برق استان، شرایط را برای کاهش هزینه و حتی رایگان شدن هزینه برق مصرفی خود فراهم کنند.

کلمات کلیدی خبر : برق
خبر فوری